1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Zombieland 3 Ne Zaman Çıkacak?

Zombieland 3 Ne Zaman Çıkacak?

Zombieland 3 Ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde sizlere Zombieland 3 çıkacak mı ve ne zaman gelecek sorularının cevaplarını vereceğiz.

Zombieland 3 Ne Zaman Çıkacak?

Zombieland ilk olarak 2009 yılında 7,6 IMDB ile çıkış yapıp korku ve komedi kategorisi içerisinde yankı uyandıran bir film olmuştur. İkinci filmi ise 18 Ekim 2019 yılında gösterime girdikten sonra 6,7 IMDB puanını almıştır. Bu film derlemesini izleyen seyirciler ise beğenilerinin ardından Zombieland 3 Ne zaman çıkacak tarzında sorularla baş başa kalmıştır. 10 yılın ardından yen filmi çıkan Zombieland filmi için tekrar uzun bir süre bekleyiş gerekli olacak mı gibi sorular da sorulmaktadır.

Zombieland 3 Ne zaman çıkacak tarzında çıkacak soruları röportajlarda sorulduğunda yönetmenler yine bir 10 yıl bekleyeceğiz tarzında şakalar yapsa da ne zaman çıkacağına dair kesin ibarelerde bulunmamıştır. Ancak yapılan açıklamalar doğrultusunda filmin farklı bir hava yapısına sahip bölgelerde çekilmesinin güzel bir fikir olacağına dair yorumlar da gelmektedir.

Zombieland 3 çıkması hevesle beklenirken bile akıllarda bir soru daha bulunmaktadır. Zombieland 2 gibi ülkemizde beyazperdeye aktarılmamış olma riski bulunmasıdır. 2019 yılında Zombieland 2 çıktığında Türk hayranlarını hayal kırıklığına uğratan bu haber filmin İnternet ortamına düşmesinden başka çare bırakmamıştır. Umulur ki Zombieland 3 çıkarsa sinemalarda bizi bekliyor olur.

Zombieland 3 Çıkacak mı?

Zombieland 3 çıkışını heyecanla bekleyen seyirciler, Zombieland 3 çıkış tarihi gibi birçok soruya sahip olsa da henüz bu filmin çıkıp çıkmayacağı kesin değildir. Bu konuda açıklama yapmayan yönetmenler izleyicilerini merak içerisinde bırakmaktadır. Ünlü oyuncu kadrosu da bu filmlerin izlenme oranını arttırırken oyuncular bir yandan da yeni filminde bu oyuncuların yer alıp almayacağını konuşmaktadır.

Zombieland 3 Kadrosu

Henüz bir onay almayan Zombieland 3 filmi kadrosu içerisinde önceki filmde yer alan oyuncular devam ediyor olması muhtemeldir. Bu oyuncu kadrosu sayesinde popülerliği artan film serisinin yeni filminin gelmesi heyecanları arttıracaktır.

  • Tallahassee (Woody Harrelson)
  • Columbus (Jesse Eisenberg)
  • Lİttle Rock (Abigail Breslin)
  • Wichita (Emma Watson)
  • Madison (Zoey Deutch)

Bu kadroya sahip olma olasılığı olan filmin yeni bölümü ortaya çıktığı takdirde tekrardan gündeme gelecektir. Ayrıca benzer benzer bir içeriğimiz olan “Kingdom 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir