1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak? 

Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak? 
warcraft 2 ne zaman çıkacak

Oyun ve sinema dünyasında önemli yankılar uyandıran Warcraft hayranları tarafından büyük bir tepkiye maruz kalıyor. Hayranlar uzun zamandır yeni bir filmin çıkmasını bekliyorlar ancak yeni film bir türlü çıkmış değil. Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu da bu beklentileri doğrular nitelikte denilebilir. Aslına bakarsanız filmin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili bile şüpheler mevcut. Bu yazı da bunları da tartışarak kafalardaki soru işaretlerine bir son vermek niyetindeyiz. 

Warcraft 2 Çıkacak mı? 

Kısaca cevaplamak gerekirse yapımcının planları arasında Warcraft 2 filmini çıkarmak gibi bir şey yok. Yani çok büyük bir ihtimalle Warcraft 2 Filmi Çıkacak mı sorusunun cevabı hayır. Bu durumun belirli nedenleri var ve bu nedenlere değinmek gerektiğini düşünüyoruz.  

  • Warcraft oyun dünyasını büyük oranda sarsmıştı. Aynı beklenti sinema için de geçerliydi. Ancak bu gerçekleşmedi ve sinema da devamlılığı bu nedenle sağlanamadı. 
  • Farklı bir evren söz konusu olduğu için yapım maliyetleri oldukça yüksekti. Bu maliyeti karşılayacak bir gişe söz konusu olamadı. 
  • Warcraft filmi, film eleştirmenleri tarafından adeta topa tutuldu. Bu nedenle hayranlar büyük bir hayal kırıklığına uğradı. 
warcraft film 2 çıkacak mı
warcraft film 2 çıkacak mı

İşte tüm bunlar bizlere gösteriyor ki Warcraft 2 Çıkacak mı sorusunun gerçekten de tartışılacak bir tarafı yok. Yani bu filmin çıkmayacağını görebiliyoruz. Kısa süre içerisinde yeni bir seriye başlama ihtimalleri de oldukça düşük. Bu durum hayranların moralini bozuyor. gibi gözükse de gerçek bu. Uzun vadeli düşünüldüğünde hayranların da bu konuya tepkili olması son derece normal. Sonuç olarak Warcraft 2 Filmi Çıkmayacak ve uzun süre boyunca da bu konuyla ilgili yeni bir çalışmanın başlama ihtimali yok gibi. Ancak film sektöründe ne olacağını bilmek zordur. 

Warcraft 2 Filmi Çıkacak mı?

Belki de yıllar sonra Warcraft 2 için yeniden çalışmalara başlanır. Belki de yeni oyuncularla, yeni bir seriye başlanır. Tabi ki de tüm bunlar ihtimal olmaktan öteye gidemiyor ve ne yazık ki Warcraft 2 Ne Zaman Çıkacak sorusuna istenilen türde bir yanıt veremiyor. 

Warcraft filmi kaç seri

Warcraft şimdiye kadar sadece bir film çıkarmıştır. Ancak bu kadar beğeniler alan bu filmin bir seriye dönüşeceği düşünülmektedir.

Warcraft film serisi

Warcraft film serisi Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminden oluşmaktadır.

Warcraft 2 filmi çıkacak mı

Warcraft 2 Filmi Çıkacak mı sorusunun cevabı hayır. Bu durumun belirli nedenleri var ve bu nedenlere değinmek gerektiğini düşünüyoruz.  

Warcraft film 2 ne zaman

Warcraft filminin 2’incisi hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak hayranlar 2. filmin çıkacağını düşünmekte

İlginizi Çekebilir