1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Uyumsuz 4 Ne Zaman Çıkacak?

Uyumsuz 4 Ne Zaman Çıkacak?
Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak

Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak sorusu bilim kurgu ve aksiyon filmlerini seven kişilerin olmazsa olmaz sorularından birisidir. Başrolünde Shailene Woodley’in (Beatrice) rol aldığı Uyumsuz Serisinin yeni filmi hayranları tarafından heyecanla beklenmektedir. Bunun için sıklıkla Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak tarzı sorular gündemdedir. Dördüncü filmi 2017 yılında piyasaya sürülmesi planlanırken film setinden kötü bir haber geldi ve yayınlanmayacağı duyuruldu. Sinema aleminde büyük yankı uyandıran bu filmlerin, uyumsuz 4 ne zaman çıkacak sorusunu soran hayranları tarafından hayal kırıklığı ile karşılandı. Birçok kişi de ilerleyen süreç içerisinde bu filmin tekrardan çekilebileceğini düşünse de şu durumda zor gözüküyor.

Bir sene ara ile filmleri çıkmış olan Uyumsuz serisi ilk filmi (Uyumsuz) 2014 yılında bizi karşılamıştır. Bununla beraber 2015 (Insurgent) ve 2016 (Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1) olmak üzere iki film daha çıkmıştır. Kitaptan uyarlanan bu film Veronico Roth tarafından kaleme alınmıştır. Dört kitaptan oluşan serinin sadece ilk üç kitabı filme uyarlanmıştır. Bunlar:

  • Uyumsuz
  • Kuralsız
  • Yandaş
  • Dört (Filme Uyarlanmadı)

Uyumsuz Kitap serisi de Filmleri kadar çok tutulan bir seriydi. Okurları büyük bir heyecan ile okurken filmleri çıktığı dönemde heyecan ile filmleri izlemiştir. Sıkı takipçileri ise Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak sorusuna cevap aramaktadır.

Uyumsuz 4 Çıkış Tarihi

Uyumsuz 4 filmi hayranları tarafından heyecanla beklenirken Uyumsuz 4 çıkış tarihi net olarak belirlenmemiştir. 2017 yılında çıkacağı düşünülse de sonrasında alınan karar iptal edilmiştir. Bu sebepten dolayı Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak tarzı soruların şimdilik cevabı yoktur.

Uyumsuz 4 Neden Çıkmayacak?

Uyumsuz 4 ne zaman çıkacak sorusunun cevabının olumsuz olduğunu gören hayranların bir diğer sorusu ise Uyumsuz 4 neden çıkmayacak sorusudur. Setten gelen açıklama sonrası yayınlanmayacağı netleşirken 2020 yılında The New York Times tarafından Shailene Woodlye ile yapılan röportajda 20’li yaşlarında çok yorgun olduğunu ve bu durumun suçlusunun Uyumsuz (Divergent) olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Alvin ve Sincaplar 5 Ne Zaman Gelecek” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir