1. Anasayfa
  2. Üyelik İptali

Tuttur Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Tuttur Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Tuttur üyelik iptali konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde tuttur üyeliği iptali nasıl yapılır ve tuttur üyeliği iptal etme gibi konulara da değineceğiz. Genel olarak konusu nedeni ile ya da hizmet şekilleri nedeni ile karar verilen üyelik iptalleri, ilgili site üzerinden alınan bir aboneliğin iptal edilmesi anlamına gelmektedir. Bu sitelerden biri de “tuttur”dur. Peki bu siteden aldığımız üyelikleri nasıl iptal edebiliriz?

Tuttur Üyelik İptali İşlemi

Tuttur üzerinden aldığınız abonelikleri iptal etmek istiyorsanız, çeşitli yöntemler yardımı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak atmanız gereken en sağlıklı adım Tuttur adlı sitenin müşteri hizmetleri ile görüşmektir. Müşteri hizmetlerine yaşadığınızı durumu ve mevcut üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirttiğinizde mutlaka sizlere yardımcı olunacak ve ilgili aboneliğiniz iptal edilecektir.

Müşteri hizmetleri yardımı ile üyeliğinizi iptal ettirmek için aşağıda sıraladığımız adımları takip edebilir ve üyeliğinizi hızlı bir şekilde iptal ettirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinin numarasını ilgili sitenin resmi adresinde bulabilirsiniz.

  • İlk olarak Tuttur müşteri hizmetlerini arayın.
  • Ardından hesap isminizi ve kullanıcı bilgilerinizi iletin.
  • Yapmak istediğiniz işlemi anlatın.

Bu 3 adımı sırası ile uyguladığınız zaman Tuttur aboneliğinizi ya da üyeliğinizi iptal ettirmiş olacaksınız. Tabii bunun yanında sistemin sunduğu manuel yöntemler de bulunmaktadır. Dilerseniz tuttur üyeliğinizi manuel olarak nasıl iptal edebileceğiniz de sizlere anlatalım.

Tuttur Üyelik İptal Etme

Tuttur üyeliğinizi manuel olarak iptal ettirmek istiyorsanız yine bazı adımları takip etmeniz ve doğru bir şekilde uygulamanız gerekir. Bu adımlar ise şu şekilde sıralanabilir.

  • İlgili sitenin resmi adresine gidin.
  • Kendi hesabınız üzerinden oturum açın.
  • Ardından profilim sayfasına gelin.
  • Üyeliklerim ve aboneliklerim seçeneğine tıklayın.
  • Son olarak açılan sayfadan üyeliğimi iptal et seçeneğine tıklayın.

Bu sayede manuel olarak tuttur üyelik iptali işlemini tamamlamış olursunuz. Ancak yine de bizim önerimiz müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Çünkü tuttur her geçen zaman ara yüzünü güncelleyebilir ve mevcut olan adımlar bir süre sonra etkisiz olabilir. Ancak müşteri hizmetlerini arayarak kolay bir şekilde uğraşmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yine mümkün olacaktır. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Gano Excel Üyelik İptali” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.