1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? Transformers 7 Çıkacak Mı?

Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? Transformers 7 Çıkacak Mı?
transformers 7 ne zaman çıkacak

Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde birçok hayran Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna cevap aramaya devam etmişti. Ancak bu soruya birçok kişi hala net bir cevap bulunamamış. Bu tip içerisinde macera, bilim – kurgu gibi öğeleri barındıran filmlerin ciddi bir hayran kitlesine sahip.

transformers 7 ne zaman çıkacak
transformers 7 ne zaman çıkacak

Film serisinin birçok parçası olumlu eleştiriler aldı. Bazı filmlerde bu durum sekteye uğramış olsa bile devam filmlerini yapımcı şirket aksatmadı. Transformers hayranları için güzel haberler yıllar boyunca ardı ardına geldi. Peki, aynı durum tekrar yaşanacak mı? Transformers 7 Çıkacak mı? Öncelikle bu soruyu yanıtlayalım. 

Transformers 7 Çıkacak mı?

Transformers 7 filmi zaten yapımcı şirket tarafından bizlere duyurulmuştu. Bu durum da hayranları oldukça mutlu etmişti. Ancak tarih konusunda yapımcı şirket net bir tavır sergilemediği için hayranlar tarafından belirli bir tepkiye maruz kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise bu yeni film hakkında bir tarihten söz edildi.

transformers 7 ne zaman yayınlanacak
transformers 7 ne zaman yayınlanacak

Verilen tarihlerle ilgili olarak söylememiz gereken bir şey var. Transformers 7 gerçekten de çıkacak ancak bu tarihler kesin değil. Gerçekten de bu tarihleri yapımcı şirketler yayınlıyor ve büyük oranda da doğru tarih vermeye çalışıyorlar. Ancak pandemi etkisiyle ne olacağı bilinmediğinden kesin bir tarih beklemek anlamsız olacaktır. 

Transformers 7 Çıkış Tarihi?

Transformers 7: Rise of the Beast adlı seri filmi ilk başta verilen tarihe göre 24 Haziran 2022’de yayınlayacaklardı. Ancak ortaya çıkan şartlar nedeniyle bir anda bu tarihten vazgeçtiler. Filmin yayınlanması için yeni bir tarih belirlediler. Ne yazık ki bu tarih 9 Haziran 2023 olarak değişti. Ancak yine de birçok hayranın aklında olan Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak sorusu yanıtlandığı için genel olarak insanların tepkisi azaldı. 

Serinin bu yeni filminde teknolojik imkanların daha yoğun bir şekilde kullanılacağını söyleyebiliriz. Ayrıca çok farklı bir seviyeye ulaşacağını da dile getirebiliriz. İnsanların bu konuda sabırsız olmalarına anlam vermemiz çok daha kolay olacaktır. Gerçekten de birçok kişi bu filmi izlemek için büyük bir istek duyuyor. Bu konuda pek haksız sayılmazlar. Ayrıca birçok dizi ve filmi ücretsiz olarak izleyebileceğiniz dizipal güncel adres adlı makalemize mutlaka göz atmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir