1. Anasayfa
  2. Haber

TikTok Hesaptan Hesaba Para Aktarma 2022 (Güncel)

TikTok Hesaptan Hesaba Para Aktarma 2022 (Güncel)
tiktok hesaptan hesaba para aktarma

Tiktok hesaptan hesaba para aktarma konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde TikTok kazanılan para nasıl alınır ve TikTok Para Çekme İşleme konulamadı hatası nasıl çözülür hakkında da sizlere bilgi vereceğiz.

TikTok Hesaptan Hesaba Para Aktarma

Tiktok kullanıcılarının son zamanlarda sıklıkla sorduğu ve cevabını merak ettiği sorulardan biri de tiktok hesaptan hesaba para aktarma işlemidir. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştirebiliriz? Yazımızı okumaya devam edin çünkü bu içeriğimizde sizlerin aklına takılan tüm soruları tek tek yanıtlayacağız. Milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta 1000 takipçiyi geçen hesaplar canlı yayın açabiliyor. Bununla beraber canlı yayınlar sırasında kişinin takipçilerinden gelen hediyeler ve koinler ile, yayıncı para kazanabiliyor ve parasını kendi hesabına atabiliyor. Peki tiktok hesaptan hesaba para aktarma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Tiktok platformunda canlı yayınlardan veya diğer araçlardan kazandığınız paraları çekmek için, hesap ayarları bölümüne gelmeli ve bazı işlemleri orada gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede hesaptan hesaba para aktarma tiktok işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, paranızı tiktoktan çekebilirsiniz. Gelin sizlerle beraber bu işlemlerin nasıl yapıldığına bir bakalım.

TikTok Kazanılan Para Nasıl Alınır?

Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta, tıpkı youtube gibi sizler de farklı yöntemler ile para kazanabiliyorsunuz. Bu yöntemlerin en bilineni ise canlı yayınlar oluyor. Peki tiktok kazanılan para nasıl alınır? Canlı yayınlardan kazandığımız paraları nasıl hesabımıza aktarırız? Bunun için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayabilir ve tiktok hesaptan hesaba para aktarma işlemini kalayca gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemleri sıralamadan önce belirmemiz gerekir ki, canlı yayınlardan kazandığınız paraların toplam 30 doları geçmesi gerekir. Aksi bir durumda paranızı çekme talebi oluşturamaz veya çekemezsiniz. Peki tiktok kazanılan para nasıl alınır?

  • Kendi TikTok hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından ayarlar bölümüne tıklayın.
  • Buradan bakiye seçeneğini seçin.
  • Canlı hediyeler bölümüne basın.
  • Eğer bakiyeniz 30 doların üstündeyse karşınıza parayı çek butonu çıkacaktır.
  • Bu butona tıklayın ve çekim adresini dikkatle kontrol edin.
  • Kontrol işleminin ardından çekim işlemini onaylayın.

Yukarıda sıraladığımız tüm işlemleri sırası ile yerine getirdiğinizde çekim işlemleriniz 3 ila 15 gün içerisinde tamamlanacak ve hesabınıza bakiyenizdeki paralar aktarılacaktır.

TikTok Para Çekme İşleme Konulamadı

Eğer tiktok kazanılan parayı çekme işlemi sırasında tiktok para çekme işleme konulamadı hatası ile karşı karşıya kalıyorsanız yüksek ihtimalle çekme işlemini yaparken bir hata yapmışsınızdır. Bu hatayı kontrol etmeli ve tekrar denemelisiniz. Eğer yaptığınız hata hakkında en ufak bir fikriniz yoksa çekme talebi oluşturduğunuz tutar ile kontrollere başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra telefon numaranızı değiştirdiğinizde de bu tarz durumlar ile sıklıkla karşılaşabilmeniz mümkündür. Hala tiktok para çekme işleme konulamadı hatası alıyorsanız, İBAN bilgilerinizi kontrol etmeniz de fayda var. Bu sayede işlemi başarı ile gerçekleştirebilir, sorunu giderebilirsiniz. Eğer sorunuz çözüme kavuşmadıysa da endişelenmenize gerek yok, Tiktok ile hemen iletişime geçebilir ve sorunu ortadan kaldırmaya yönelik taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak tiktok logosuz video nasıl indirilir adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.