1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak? Yeni Marvel Thor Filmi!

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak? Yeni Marvel Thor Filmi!
thor 4 ne zaman çıkacak

Marvel’ın en önemli süper kahramanlarından birisi olan Thor’un yeni filmi hayranlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Çünkü gerçekten de hikâyenin önemli bir kısmı açıkta kaldı. Ayrıca Avengers serisinin son filminden sonra Thor enteresan bir süper kahramana dönüştü. Açıkçası bu durumun hayranların pek hoşuna gittiğini söyleyemeyiz. Hayranlar bu durumun bir an önce düzelmesini istedikleri için Thor 4 Ne Zaman Çıkacak sorusu ile Marvel’ı baskı altına alıyorlar. Bu konuda oldukça başarılı olduklarını da söylemek mümkün.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü adlı yeni seri özellikle de Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok filminden sonra daha büyük bir ilgiye maruz kalıyor. Çünkü gerçekten de Örümcek Adam filmi oldukça iyiydi. Benzer bir iş Thor filmi için de beklenmekte.

thor 4 ne zaman çıkacak
thor 4 ne zaman çıkacak

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor 4) Konusu Ne?

Filmin konusu ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Ancak Marvel filmleriyle ilgili ufak bilgi parçaları filmler yayınlanmadan önce bildiğiniz gibi internete düşebiliyor. Benzer bir durum Avengers 4 için de söz konusu olmuştu. Şirket bu durum nedeniyle biraz eleştirilmişti. Ancak aynı şeyin Thor 4 için de yaşanmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Thor 4 Konusu Ne? sorusunu merak eden hayranlara tam olarak tatmin edici bir cevap vermek zor. Ancak yine de büyük oranda Thor adlı süper kahramanın kendine gelmesini sağlayacak bir takım olaylar yaşanacakmış gibi görünmekte. Ancak filmde neler olacağını bilmek için beklemek dışında net bir çözüm ne yazık ki bulunamıyor. Peki, Thor 4 Ne Zaman Çıkacak? ve bizler bu soruların yanıtlarını ne zaman alacağız?

thor 4 ne zaman çıkacak
thor 4 çıkış tarihi

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak?

Marvel yaptığı açıklamayla birlikte çok net bir tarih verdi. Bu tarih pek ertelenecekmiş gibi görünmüyor. Yapılan açıklamaya göre; 8 Temmuz 2022 tarihinde Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Amerika Birleşik Devletlerinde vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ile ilgili şu anda net bir bilgi yok. Ancak yine de hayran kitlesinin büyüklüğü düşünüldüğünde benzer bir tarihte Türkiye’de de yayınlanacağını söyleyebiliriz. Umuyoruz ki bu film Thor adına son film olmasın. Thor adlı Süper Kahraman eskisi gibi gerçek bir kahramana dönüşebilsin. Ayrıca Godzilla 3 ne zaman çıkacak adlı makalemize de göz atamayı unutmayın!