1. Ana Sayfa
 2. Film ve Dizi

The Terminal List 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak ⭐️ Amazon’dan Açıklama!

The Terminal List 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak ⭐️ Amazon’dan Açıklama!
The Terminal List 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak
+ -

The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değinileceğiz. Amazon Prime Video’nun yeni dizisi olan The Terminal List, içerisinde yer alan çeşitli aksiyon sahneleri ile kısa sürede yüz binlerce izleyici kitlesine ulaştı. Bu sayede hem dizi üzerinden hem de Prime aboneliği üzerinden kar eden Amazon hakkında, devam bir sezonu çıkarıp çıkarmayacağı bekleniyor. Peki The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak, 2. sezon çıkacak mı?

The Terminal List 2. Sezon Çıkacak Mı?

İlk sezonu 2022 Temmuz ayında Amazon Prime Video platformu üzerinden yayına sürülen The Terminal List, çıktığı zamandan bu yana izleyicileri tarafından birçok beğeni aldı. Bunun üzerine hayranlar yapım ekibine yeni sezon çıkacak mı tarzında sorular sormaya başladılar. Ancak sizlerin de bildiği üzere bir dizinin yeni bir sezonunun çıkması için yeterince izlenmesi ve dizi çekimlerinde yapılan harcamaların karşılanması gerekir.

Bu nedenle The Terminal List 2. Sezon çıkacak mı sorusunun net bir cevabı henüz yok. Ancak ilerleyen dönemlerde yeni bir sezonun çıkacağı yapım ekibi tarafından bizlere duyurulabilir. Bunun yanı sıra birçok hayran kitlesi 2. sezonun geleceğine inanıyor. Hatta bu sezon hakkında çeşitli tahminler de yürütülmekte. Gelin hep birlikte The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını, hayranların sunduğu tahminler üzerinden yanıtlayalım.

The Terminal List 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin hayran kitlesi tarafından sunula bilgilere göre The Terminal List 2. sezonun önümüzdeki sene yani 2023 yılında vizyona gireceği düşünülmekte. Hali hazırda bu kadar beğeni alan bir dizinin devamının gelmemesi hayranları oldukça üzer. Bunun yanı sıra dizinin ilk sezonunun arkasında birçok gizemi bırakarak bitirmesi de bambaşka bir konu.

Chris Pratt’in başrolde oynadığı The Terminal List, gizli bir görevde olan ajanın hikayesini anlatmakta. Yoğun aksiyon ve macera içerikli dizilerin de son dönemlerde tutuğunu göz önünde bulundurursak, yeni bir sezonun mutlaka çıkacağı düşünülmekte.

The Terminal List 2. Sezon Oyuncuları

The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak konusunun yanında 2. sezonda göreceğimiz oyuncu kitlesi de oldukça merak edilmekte. Her ne kadar 2. sezon henüz açıklanmasa da, yeni sezonun oyuncuları arasında da tahminler bulunmakta. Aşağıdaki listeden The Terminal List 2. Sezon oyuncularına bakabilirsiniz.

 • Nick Chinlund (Gerald Pillar)
 • Drew Starkey (Junior Alba)
 • Chris Pratt (James Reece)
 • Taylor Kitsch (Ben Edwards)
 • Constance Wu (Katie Buranek)
 • Patrick Schwarzenegger (Donny Mitchell)
 • Jeanne Tripplehorn (Lorraine Hartley)
 • Tyner Rushing (Liz Riley)
 • LaMonica Garrett (Commander Fox)
 • Christina Vidal (Mac Wilson)
 • Arlo Mertz (Lucy Reece)
 • J. D. Pardo (Tony Liddel)
 • Jai Courtney (Steven Horn)

Listemiz bu şekilde uzayıp gitmekte. Eğer siz de The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak hakkında bilgi birikimine sahipseniz, yorumlar kısmında kendi teorilerinizi yazabilirsiniz. Bu içeriğimizde The Terminal List 2. sezon ne zaman çıkacak konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.