1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? ⭐ Netflix Açıklama Yaptı!

The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? ⭐ Netflix Açıklama Yaptı!
The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak

The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. The Sandman, ilk sezonunun ardından kısa bir süre içerisinde yüz binlerce beğeni ve hayran kitlesi kazandı. Dizinin hayranları muhteşem geçen bir sezonun ardından the sandman 2. sezon olacak mı ve the sandman 4. sezon gelecek mi gibi soruları sormaya başladılar.

Neil Geiman‘ın Sandman adlı çizgi romanından uyarlanarak yapılan Sandman dizisi, 5 Ağustosta Netflix platformunda yayınlanmıştı. Bunun yanı sıra 1988 yıllarından başlayan çizgi roman serisi 1996’ya kadar devam etmişti. Bu kadar sevilen ve konusu ile dikkat çeken Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak, gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını verelim.

The Sandman 2. Sezon Olacak Mı?

Bir solukla izlenebilecek dizilerden biri olan Sandman, yeni bir devam sezonu hakkında ilginç detaylar ortaya çıktı. Yapılan duyurulara ve açıklamalara göre Sandman 2. sezon onay aldı. Ancak dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve ne zaman biteceği hakkında net bir açıklama yok. Bunun yanı sıra dizinin de yeni yeni çıktığını göz önünde bulundurursak kesin bir cevap veremiyoruz. Ancak 2. sezonun ne zaman çıkacağı hakkında çeşitli tahminler yürütülmekte.

Uzun süredir özellikle çizgi roman hayranları tarafından beklenen Sandman dizisinin ilk sezonu geçtiğimiz dönemlerde yayınlandı. Bunun üzerine 2. sezonun da onay aldığını ve dizinin devam edeceğini az önce belirttik. Ancak yeni sezonun ne zaman çıkacağı hakkında resmi olarak bir açıklama yoktu. Tumblr ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarından yayınlanan teorilere göre yeni sezonun ne zaman çıkacağı hakkında tahminler var. Peki sandman 2. sezon ne zaman çıkacak?

The Sandman 2. sezon olacak mı

The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak 👌

Bilindiği üzere The Sandman dizisinin ilk sezonu arkasında birçok gizemi bırakarak sona ermişti. Bunun üzerine hayranlar otomatik olarak mutlaka bir devam sezonunun geleceği düşüncesine kapılmışlardı ki yeni bir sezonun geleceği onaylandı. Ancak yeni sezonun konusu ve hikayesi hakkında da net bir açıklama yok. Bunun yanı sıra The Sandman bir çizgi roman uyarlaması olduğundan dolayı senaryosunun da çizgi roman ile benzer olması düşünülüyor. Ancak tüm bu karmaşık soruların başında akıllarda tek bir soru var; the sandman 2. sezon ne zaman çıkacak?

Sosyal medya üzerinden hayranların yapmış olduğu tahminlere göre dizinin senaryosu henüz yazılmadı. Bu nedenle ortada herhangi bir hikaye de bulunmuyor. Bu durumları ele aldığımızda devam sezonunun 2024 yılı içerisinde ya da 2025 yılında görmeyi planlıyoruz. Bunun yanı sıra dizinin ilk sezonunun yayınlanır yayınlanmaz 2. sezon için onay alması da hayranların kafasını karıştıran olaylardan biri. Bunun nedeni ise normalde bir filmin ya da dizinin yayın tarihinden 1-2 ay sonra devam edip edilmeyeceğinin bildirilmesi. Sebebine değinecek olursak dizinin ya da filmin ne kadar ilgi çektiği ve izlendiğini ölçmek. Hali hazırda yapım ekibi ve şirket film ve dizi çekimleri aşamasında yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalıyorlar. Eğer ortaya çıkan ürün, harcanan maliyetten az kazandırırsa yapım ekibi zarara uğrar ve devam projeleri iptal edilir.

Bu durum aslında bizlere the sandman’ın senaryosunun yazılmış olabileceği düşüncelerine ve hatta çekimlere de yavaş yavaş girildiği düşüncesine itiyor. Eğer durum bu şekilde olursa The Sandman 2. sezon 2023-2024 yılları içerisinde çıkacaktır.

The Sandman 2. Sezon Çıkacak Mı 😎

Sandan dizisi hakkında yapılan açıklamalara göre, 2. sezonun konusu da bir hayli merak ediliyor. İlk sezonda yaşanan olayları ele aldığımızda, yeni bir sezonda da aynı aksiyon ve macerayı yaşayabileceğimizi söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra;

  • Preludes and Nocturnes (Düş Müziği)
  • The Doll’s House (Bebek Evi)

Adında iki farklı çizgi romandan uyarlanan Sandman dizisinin ilk sezonunun konusu enteresandı. Dizinin konusuna göre ana karakterimiz olan Sandman, düş dünyasında gezdiğini ve dünya dışı farklı evrenlerinde bulunduğunu dile getirmektedir. İçeriğinde yer alan ilginç konular nedeni ile de the sandman 2. sezon çıkacak mı ya da the sandman 2. sezon ne zaman çıkacak gibi sorular hayranlar tarafından sıklıkla sorulmuştur.

The Sandman 2. sezon olacak mı

The Sandman 2. Sezon Oyuncuları 🔥

The Sandman 2. Sezon Oyuncuları, ilk sezonu izleyen hayranlar tarafından da merak edilmektedir. Hali hazırda ilk sezonda diziden ayrılan sevdiğimiz karakterlerin geri gelmesi istenmekte. Her ne kadar 2. sezonda oynayacak oyuncular hakkında net bir açıklama bulunmasa da, oyuncuları yine hayran kitlesinin yapmış olduğu tahminler üzerinden değerlendirebiliriz. Aşağıda yer alan tabloda 2. sezonda oynaması beklenen oyunculara yer verilmiştir.

The Sandman Dizisinde Yer Alan KarakterlerKarakterleri Oynayacak Oyuncular (2. sezonda)
RüyaTom Sturridge
LucienneVivienne Acheampong
LuciferGwendoline Christie
Roderick BurgessCharles Dance
CainSanjeev Baskar
ArzuMason-Alexander Park
Johanna ConstantineJenna Coleman
Kuzgun MatthewPatton Oswal
Ethel CrippsNiamh Walsh
Unity KincaidSandra James Young.
The Sandman 2. Sezon Oyuncuları

Yukarıda sıraladığımız tabloda yer alan isimler sadece örnek niteliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra dizide oynayacak birçok oyuncu bulunmaktadır. The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak sorusu ile birlikte gelen oyuncuları daha net bir şekilde görmek için içeriğimizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra resmi bir açıklama geldiğinde de yine burada gerekli duyuruları yapacağız.

The Sandam 2. Sezon Gelecek Mi ✨

Hayranlar tarafından sıklıkla dile getirilen sorulardan biri de the sandman 2. sezon gelecek mi hakkında oluyor. İçeriğimizde de yer verdiğimiz üzere The Sandman dizisinin 2. sezonu onay aldı ve yeni bir sezon net bir şekilde çıkacak. Bu nedenle the sandman 2. sezon gelecek mi sorusunun “evet, the sandman 2. sezon gelecek” şeklinde yanıtlayabiliriz.

Ancak dizinin yeni sezonu hakkında tam bir tarih vermek ne yazık ki mümkün değil. Bunun yanı sıra the sandman dizisinin içerisinde yer alan görsel efektlere baktığımızda, oldukça fazla olduğunu görebiliyoruz. Bunun yanı sıra çekimler sırasında harcanan emekler ve maliyetin de ilk sezondan çıkması gerekiyor. Böylece yapımcılar 2. sezon çekimlerine hız kesmeden başlayabilir!

The Sandman 2. Sezon Fragman ✅

The Sandman ilk sezonunu geçtiğimiz dönemlerde geride bıraktı. Ancak yeni bir sezon hakkında herhangi bir fragman yayınlamadı. Bunun nedenini de yazı içerisinde bahsettik. Buna rağmen dizinin hayranları 2. sezona yönelik fan fragmanlar çıkarmaya devam ediyor. Yapılan bu fan fragmanlar Youtube gibi popüler sosyal medya platformlarında paylaşılmakta. Bunlar yardımı ile her ne kadar The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını öğrenemesek de hayranları eğlendirmeye yetiyor.

The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak

The sandman 2. sezon hakkında en çok merak edilen soruları da aşağıdaki şekilde sıraladık. Bu bölüm The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak sorularının yanında merak edilen soruların cevaplarını sunmaktadır. Merak ettiğiniz ya da cevabını bilmediğiniz soruların yanıtlarını bu bölümden bulabilirsiniz.

The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

5 Ağustos 2022 tarihinde Netflix platformunda yayınlanan ve çizgi roman uyarlaması olan The Sandman dizisinin devamı niteliğinde olacak 2. sezonu onay aldı. Bu da yeni bir sezonun yakında bizlerle olacağına işaret. Ancak 2. sezonun ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi yok.

The Sandman 2. Sezon Olacak Mı?

Oldukça enteresan bir konuya sahip olan The Sandman dizisinin ilk sezonunun çok fazla beğeni alması ile 2. sezon hakkında birçok talep oldu. Yapılan açıklamalara göre ise 2. sezonun geleceği resmi bir şekilde onaylandı.

The Sandman 2. Sezon Çıkacak Mı?

Netflix platformunda kısa sürede zirveye oturan The Sandman dizisinin 2. sezonu resmi olarak onay aldı. Ancak bu yeni sezonun ne zaman geleceğine dair henüz açıklama yapılmadı.

Bu içeriğimizde hayranlar tarafından oldukça merak edilen ve gündeme oturan The Sandman 2. sezon ne zaman çıkacak konsuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Control Z 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir