1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Gelecek?
stranger things 5 sezon ne zaman gelecek

Stranger Things 5. sezon ne zaman gelecek sorusu özellikle de dizinin 4. sezonunun ardından oldukça araştırma konusu oluyor. Stranger things 5. sezon tarihi gibi soruların yanı sıra 5. sezon çıkış tarihi, 5. sezon gelecek mi, 5. sezon ne zaman gibi sorular da oldukça gündemde. Peki Netfilx’in gözde dizilerinden biri olan Stranger Things 4. sezon ne zaman gelecek ya da stranger things 5. sezon olacak mı?

Stranger Things 5. Sezon Olacak Mı?

27 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan 4. sezonun ilk kısmı ile beraber, temmuzda dizinin 2. kısmı yayınlandı. Bunun üzerine hayranlar stranger things 5. sezon olacak mı gibi soruların araştırmalarını yapmaya başladı. Dizinin yapımcılarından gelen bir açıklamaya göre yeni sezonun gelebileceği hakkındaki tüm merak edilen soruların cevapları verilmiş oldu.

Duffer kardeşlerin bir röportajda yapmış olduğu açıklamaya göre Stranger Things 5. sezon çekimlerinin yapılmaması ve dizinin 4. sezonda final vermesi bekleniyordu. Bu haber her ne kadar dizinin hayranlarını üzse de 4. sezon fragmanlarında herhangi bir final yazısının olmadığını görüyoruz. Dikkatinizi çekerim ki Neetfilx, yayınladığı dizilerin fragmanlarında, eğer o sezon finalse dizininin son sezonu olduğuna dair yazıları ya da görselleri fragman içerisine de yerleştirir.

stranger things 5 olacak mı
stranger things 5 olacak mı

Tabii bu konu hakkında net bir şey söylemek yine mümkün olmayacak. Çünkü stranger things 5. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını dizinin 2. kısmında yer alan fragmanda göreceğiz. Bu arada bilmeyenleriniz için ufak bir hatırlatma! Stranger things 4. sezon 2. kısım, 1 Temmuzda yayınlanacak. Her ne kadar 5. sezon hakkında bilgi olmasa da stranger things 5. sezon fragman videoları da yayınlanmaya başladı. Tabii bunlar hayranların yaptığı gerçek olmayan fragmanlar!

Stranger Things 5. sezon ne zaman çıkacak?

Dizi hakkında sorulan 5. sezon ne zaman çıkacak, çıkacak mı, çıkış tarihi gibi soruların cevaplarını sanırım bu bölümde net bir şekilde öğrenebileceksiniz. Çünkü aşağıda yer alan video az önce bahsettiğimiz duffer kardeşler ile yapılan bir röportajdan kesit. Röportajı sonuna kadar dinleyebilir ve bizlere aşağıda yorumlar kısmından kendi düşünce ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. İşte karşınızda stranger things 5. sezon ne zaman gelecek sorusunun yanıtı.

Stranger Things 5. Sezon Çıkacak mı

Stranger Things 5. sezon çıkış tarihi

Stranger Things 5. sezon çıkış tarihi gibi merak edilen tüm soruları sizler için derleyip sunduk. Ayrıca sizler de dizi hakkındaki tüm yorumlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yeni sezon hakkındaki teorilerimizin yer aldığı Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak yazımızı inceleyebilirsiniz.

Stranger Things yeni sezon ikinci kısım ne zaman

Stranger Things 4. sezonun 1. kısmı 27 Mayıs 2022 tarihinde, 2. kısmı ise 1 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacaktır.

Stranger Things 5. sezon olacak mı

Konu ile ilgili henüz açıklama yapılmasa da geçmişte Duffer kardeşler ile yapılan bir röportajda 5. sezonun çekilmeyeceğine dair söylentiler yer alıyor.

Stranger Things 5. sezon ne zaman çıkacak

Stranger Things 5. sezon ne zaman çıkacağı hakkında dizinin yapımcılarından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Stranger Things 5. sezonda neler olacak

4. sezonu henüz yeni yayınlanan stranger things, 5. sezonda neler olacağı hakkında hayranlarını meraklandırıyor.

Stranger Things 5. sezon çıkış tarihi

Stranger Things 5. sezon hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmayan dizide, 5. sezonun ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir