1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Stranger Things yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor! Peki Stranger Things 4. sezon ne zaman?

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
stranger things 4 ne zaman gelecek

Strange Things 4. sezon ne çıkacak sorusu son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Stranger things 4 sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını sizler için bu makalede yanıtladık. Peki Strange Things 4. sezon ne çıkacak? Stranger Things 3. sezon üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen 4. sezon hala gelmedi. Dizinin hayranları tarafından en çok merak edilen soru ise yeni sezonun ne zaman bizlerle olacağı. Sosyal medya üzerinde Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi hakkında birçok bilgi yer alsa da çoğu yanlış bilgi olabiliyor. İşte karşınızda Strange Things 4. sezon ne çıkacak sorusunun cevabı…

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman

Netfilx’in gözde dizilerinden biri olan Stranger Things dizisinin 3. sezonunun ardından tam 3 yıl geçti. Ancak buna rağmen 4. sezon hala çıkmadı. Bunun üzerine dizinin hayranları tarafından sürekli olarak stranger things 4 sezon ne zaman soruları soruluyor.

Netfilix’in Stranger Things 4. sezonla alakalı attığı son videoda Eleven karakterinin Mike’a yazdığı mektubu okuduğu bir trailerı izlemiştik. Okunan mektupta “Geçirdiğimiz en güzel ara tatil olacak” cümlesinin ardından aksiyon dolu sahnelere tanık olmuştuk.

Yayınlanan bu tanıtım fragmanında ise Stranger Things 4. sezonun 1986 yılında bir ilkbahar mevsiminde geçeceğini anlıyoruz. Ayrıca ilgili sezonun bölümleri de bizlere sunuldu. Peki bu bölümlerin isimleri neler gelin hep birlikte göz atalım.

Stranger Things Yeni Bölümler

  • Hellfire Kulübü
  • Vecna’nın Laneti
  • Canavar mı
  • Süper Kahraman mı?
  • Sevgili Billy
  • Nina Projesi
  • Derinler Dalış
  • Hawkins Laboratuvarında Katliam
  • Baba, Kaçak Yolcu

Stranger Things 4. sezon bölüm isimleri yukarıdaki gibi sıralanabilir. Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu ise henüz net olarak yanıtlanmış değil. Bu nedenle de 4. sezonun ne zaman geleceği bilinmiyor. Ancak büyük bir aksiyon ve macera ile bizleri beklediği kesin. Ayrıca söylenen bazı tahminlere göre 2022 yılının Nisan ayına göre dizinin yayınlanması bekleniyordu.

Ancak Nisan ayına yaklaşmamıza rağmen herhangi bir duyurunun gelmemesi ve dizinin de bir ilkbahar döneminde geçmesi bizleri 2023 yılına götürüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Stranger Things 4. sezon ne zaman bizlerle olacak? Yorumlarınızı mutlaka yazmayı unutmayın! Ayrıca “Metro Exodus İnceleme” adlı makalemize de göz atmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir