1. Anasayfa
  2. Steam

Steam Profile GIF Ekleme Nasıl Yapılır?

Steam Profile GIF Ekleme Nasıl Yapılır?
Steam Profile GIF Ekleme

Bilgisayar oyunu platformları arasında en önde gelen Steam üzerinden birçok kullanıcı, profilini düzenlerken Steam profile GIF ekleme işlemini yapmak ister. Bu iş için öncelikle yüklemek istediğiniz GIF seçimini yapmanız gerekir. Bu işlemin ardından işin asıl kolay kısmı başlamaktadır. Gelin şimdi sizlerle birlikte Steam profilinize nasıl GİF ekleyebileceğinizi gösterelim.

Steam Profile GIF Ekleme

Steam profile GIF ekleme işlemini yapabilmeniz için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Öncelikle yüklemek istediğiniz görüntünün kolay gelişebilmesi için bilgisayarınızda masaüstüne koymanız gerekmektedir.
  • Ardından Steam uygulamasına girerek profilinizi açmalısınız. Açılan sayfada sağ tarafta yer alan çizimler butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Karşınıza gelen ekranda “çizim yükle” butonuna basarak hazırladığınız dosyayı yükleyebilirsiniz.
  • İsim ve gerekli açıklamaları girdikten sonra yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından tekrardan profilinize dönmelisiniz.
  • Profilini düzenle butonuna basarak hemen çizim “vitrini ekleme” işlemine geçebiliriz.
  • Açılan sayfada sol taraftaki bölmelerde sergilenen “vitrin” sekmesine tıklamalısınız.
  • Vitrin türleri arasından “çizim vitrini”ni seçmelisiniz.
  • Bu işlemin ardından gelen bölgede demin yüklediğiniz çizimi profilinizde sergileyebilirsiniz.
  • Bu işlemin ardından kaydet diyerek çıkış yapmalısınız.

Yukarıda yer alan adımları takip ettiğinizde sizler de Steam profile gif ekleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Steam Profil Vitrine GIF Ekleme

Ayrıca profil resminizi de hareketli olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak bunun için Steam cüzdan puanı kasmanız gerekecektir. Ya da etkinliklerden ücretsiz bir şekilde bu hareketli profil resimlerini kazanabilirsiniz. Bu sayede Steam profil ekranına gif ekleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Steam profil vitrini gif ekleme işlemini yaparken aynı anda birden fazla çizim sergileyebileceğinizi unutmayınız. Sizler de bu sayede birden fazla içerik paylaşımı yapabilirsiniz. Benzer bir içeriğimiz olan 🔗 En Havalı Steam Profil Yazıları 🔗adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir