1. Anasayfa
  2. Kripto Para

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak?
Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak

Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde star atlas oyunu çıktı mı sorusunun cevabını da vereceğiz. Günümüz oyun metaverse’ünde yer alan çok oyunculu çevrim içi bir oyun olarak karşımıza çıkan bu oyun Michael Wagner, Pablo Quiroga ve Deb Lucas tarafından kurulmuştur. Birçok kişiyi heyecanlandıran bu oyun Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak sorusunu sordurtmaktadır. Bu oyun projesinin duyurulması Ocak 2021 yılında gerçekleştikten sonra Ağustos 2021’de ise projenin Token’i olan ATLAS piyasaya sürülmüştür. Ancak ne zaman çıkacağına dair bir açıklama yapılmamıştır.

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı henüz netleşmese de oyun hakkında birçok bilgi bulunmaktadır. Oyun içerisinde sizlere sunulan birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir.

  • ATLAS Token’ini gerçek para birimleri ile değiştirebilme imkânınız bulunmaktadır.
  • Yüksek grafiklere sahip oyun ile eğlenerek para kazanabilirsiniz.
  • Stratejiler uygulayarak oyun içerisinde birçok alternatif yolu deneyebilirsiniz.
  • Bahis ve savaş yolları ile Token kazanabilir ve gerçek para elde edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan özellikleri oyun sizlere sunmaktadır. Ayrıca madencilik yaparak da Token elde edebilir ve sermayenizi katlayabilirsiniz. Oyun içerisinde iki adet para birimi bulunmaktadır. $ATLAS ve $POLIS olarak karşımıza çıkan bu para birimleri sayesinde oyun içerisinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapımcıları tarafından söylenilenlere göre oyun içerisinde bulunan hemen hemen her şey oyunculara ait olacağıdır. Oyunda yer alan birçok içerik NFT olarak değerlendirildiğinden her bir öğenin değeri olacağı söylenmektedir. $ATLAS kullanarak oyun içi ticaret alanında kullanabileceğiniz gibi $POLIS para birimini de oyun üzerinde yönetim sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Star Atlas Ne Kadar?

Star atlas coinmarketcap sitesinin verilerine göre güncel olarak aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz. Bu sayede star atlas ne kadar sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Star Atlas Oyunu Çıktı Mı?

Ayrıca kripto borsaları üzerinden işlem gören bir Token olduğundan dolayı kolaylıkla erişebilirsiniz. 4 Eylül 2021 tarihinde en yüksek seviyeye çıkan bu Token 0.2773 dolar değerine erişmiştir. Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı belli olmasa da netleşmiş olan belli başlı bilgiler bulunmaktadır. Oyunun çıkışı duyurulduğunda sizler de hemen ilk kullanıcılarından biri olarak Token’lerinizi yönetebilirsiniz. Token konulu bu yazımız bilgilendirme olup olası bir durumda yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayınız. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Chz Coin Geleceği Nedir? Chiliz Coin Yorum” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir