1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Spiderhead 2 Ne Zaman Çıkacak?

Spiderhead 2 Ne Zaman Çıkacak?
Spiderhead 2 Ne Zaman Çıkacak

Spiderhead 2 ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Netflix yapımı bilim kurgu, gerilim filmi olan spiderhead, devam filmi hakkında filmi hakkında birçok talep aldı. Özellikle de aksiyon filmlerinin yıldızı olarak bildiğimiz Chris Hemsworth‘ın başrol olarak oynadığı bu filmin devamı, birçok hayran tarafından merakla bekleniyor. Peki Spiderhead 2 ne zaman çıkacak?

Spiderhead 2 Ne Zaman Çıkacak?

Spiderhead olarak bildiğimiz Örümcek Kafa Hapishanesi ve Araştırma Merkezi’nde yer alan suçlular üzerinde çeşitli ilaçlar ile deneylerin yapıldığı bu film, aslında George Saunders’ın “Escape from Spiderhead” adlı kısa hikayesine dayanan bir Netflix uyarlamasıdır. Spiderhead 2 ne zaman çıkacak konusuna geldiğimizde ise henüz resmi olarak Netflix’ten bir açıklama gelmediğini dile getirebiliriz. Bu nedenle de kesin olarak tam bir tarih veremiyoruz.

Yeni bir filmin çıkıp çıkmayacağı hakkında film yapımcıları, genellikle bir ay sonra gerekli açıklamaları yapar. Örnek vermemiz gerekirse Red Notice filminin Kasım 2021 yılında piyasaya sürüldüğünü biliyoruz. Ancak bir devam filminin geleceğini bizlere Ocak 2022’ye kadar açıklamadılar. Bunun sebebi de aslında yayına sürülen filmin ya da dizinin ne kadar ilgi görüp görmediğini tespit etmektir. Spiderhead bu süreç boyunca yeterince ilgi görürse devam filminin de geleceği hakkında bir duyuru almamız muhtemel olacaktır.

Spiderhead 2 Çıkacak Mı?

Devam filminin ne zaman çıkacağı hakkında Netflix’ten henüz bir açıklama gelmediğini dile getirmiştik. Ancak eğer yeni bir filmin yapılmasına karar verilirse, ne zaman çıkacağına yönelik çeşitli tahminler yapılabilir. Bu açıdan bakıldığından Spiderhead 2’nin 2024 yılının ortalarında çıkması planlanmakta. Ayrıca filmde Steve Abnesti olarak tanıdığımız Chris Hemsworth, 2022’nin sonlarında çıkacak Extraction filminde de oynamakta. Bunu da göz önünde bulundurursak Spiderhead’ın devam filminin çıkması en az 2 yıl kadar sürecektir.

Bunun yanı sıra süreç boyunca Chris Hemsworth‘a nerelerden teklif geleceğinin bilmiyoruz. Belki de kendisi önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak bir Marvel yapında oynayacak. Tüm ihtimalleri değerlendirmemiz gerektiğinden devam filminin kesin olarak çıkacağını söyleyemiyoruz.

Spiderhead 2 Oyuncuları

Spiderhead 2 ne zaman çıkacak konusunda eğer bir devam filmi gelirse, oyuncu kadrosunda da çeşitli değişikliklere gidilebileceği ön görülmekte. Haliyle filmin son sahnelerinde bazı oyuncuların kadrodan çıktığını görmüştük. Peki yeni filmde görebileceğimiz oyuncu listesi nasıl olacak?

Miles TellerJeff
Chris HemsworthSteve Abnesti
Jurnee Smollett-BellLizzy
Tess HaubrichHeather
BeBe BettencourtEmma
Daniel ReaderRyan
Mark PaguioMark Verlaine
Nathan JonesRogan
Joey VieiraMiguel
Angie MillikenSarah
Charles ParnellKnowles
Stephen TongunRay
Sam DelichAdam
Ron SmyckDave
Spiderhead 2 Oyuncuları

Olası bir spiderhead 2 filminde tabloda sıraladığımız oyuncuları görebilmemiz mümkündür. Bu içeriğimizde Spiderhead 2 ne zaman çıkacak konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir