1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Sonsuz Deniz Filmi Ne Zaman Çıkacak (5. Dalga)

Sonsuz Deniz Filmi Ne Zaman Çıkacak (5. Dalga)

Sonsuz deniz filmi ne zaman çıkacak konusuna değindiğimiz bu içeriğimizde sizlere 5. dalga serisinin 2. kitabı olan sonsuz deniz filmi çıkacak mı sorusunun yanıtını vereceğiz. Tam 355 sayfadan oluşan serinin 2. kitabı sonsuz deniz, büyük okuyucu kitlesi ile birlikte filminin çıkması konusunda birçok talep aldı. Peki 5. Dalga 2 çıkacak mı?

Sonsuz Deniz Filmi Çıkacak Mı?

Bir buğday tarlasına sahip olan bir ailenin, sıradan bir günde yine buğday tarlasında yürüyen küçük bir çocuk görmeleri ile hikayemiz başlıyor. Ancak çocuğun tehlikeli olmadığını düşünerek evlerine aldıklarında, küçük çocuğun aslında bir canlı bomba olduğunu gözlerinden kaçırıyorlar. Enteresan ve epik bir şekilde başlayan 5. dalga sonsuz deniz, yine ilginç olaylar ile hikayesini devam ettiriyor.

İlk filminin ardından en merak edilen soru ise sonsuz deniz filmi ne zaman çıkacak, 2016 yılında ortalama iki saatlik süresi ile karşımıza çıkan 5. dalga, birçok izleyicinin filme bağlanmasına ve hayran kalmasına sebep oldu. İçerisinde barındırdığı muhteşem aksiyon sahneleri ile karşımıza çıkan ilk filmin ardından hayran kitlesinin aklında tek bir soru var. 5. Dalga devam edecek mi?

5. Dalga Sonsuz Deniz Ne Zaman Çıkacak?

Yapılan araştırmalara ve duyurulara göre 5. dalga sonsuz deniz filmi için çalışmalar başladı ve senaryo bitti bile. Çekim çalışmaları ve dizi montaj efektleri gibi faktörler de dahil edilirse sonsuz deniz filmi 2024 yılında tekrar karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Anne with an E 4 Sezon Ne Zaman Çıkacak?” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir