Son Cadı Avcısı 2 Ne Zaman Çıkacak?

Son cadı avcısı 2 ne zaman çıkacak

Son cadı avcısı 2 ne zaman çıkacak, sorusu ile baş başa olan Vin Diesel hayranları 2015 yılında çıkan ilk filminin ardından hevesle beklemektedir. Vin Diesel’in oynadığı bu film beklenenin altında hasılat yapsa da epeyce hayranı etrafında toplamıştır. Yapım maliyeti 90 milyon dolar olan bu film 147 milyon dolarlık gişe hasılatı yapmıştır. Bu değer beklenenin altında olmasından dolayı ikinci filmin yapımı için net adımlar görülmemiştir. Çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da hayranlara büyük bir heyecanla beklemektedir.

Son Cadı Avcısı 2 Ne Zaman Çıkacak?

Son cadı avcısı 2 ne zaman çıkacak, sorusundan ziyade çıkıp çıkmayacağı da önemlidir. Her ne kadar birinci filmde gişede istenilen başarıyı yakalamasa da ikinci filminin geleceği duyuruldu. Ancak çıkış tarihi için herhangi bir bilgi resmi olarak açıklanmadı. Çıkartılacak olan bu filmin hakları ilk filmde olduğu gibi bu filmde de Lionsgate’e ait olacaktır. Bünyesinde ünlü isimleri barındırıyor olması birçok izleyeni kendisine çekmektedir.

  • Vin Diesel (Kaulder)
  • 37. Dolan (Elijah Wood)
  • Chloe (Rose Leslie)
  • 36. Dolan (Michael Caine)

Bu isimlerin emeği ile hazırlanan ilk filmin yeterli başarıya ulaşamaması üzücü bir durumdur. Yapılan açıklamalarda ilk filmin devamı olacağı yönünde açıklamalar da bulunmaktadır.

Son Cadı Avcısı 2 Çıkış Tarihi

Çıkış tarihinin belli olmaması Son cadı avcısı 2 ne zaman çıkacak tarzındaki soruların sıklığını arttırmaktadır. Ancak ilk filmin üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen henüz bir açıklamanın yapılmaması hayranlarını korkutmaktadır. Yapılan açıklamalar sadece ikinci filmin geleceği ve devam filmi olacağı yönündedir. Son cadı avcısı filminin ilk filminden bu yana Vin Diesel’in farklı projelerde çalışmış olması da çıkıp çıkmayacağı konusunda endişeler yaratmaktadır.

Hızlı ve öfkeli 9 filminin 2021 yılında yayınlanması ardından Vin Diesel’in sonraki projesinin Son Cadı Avcısı olup olmadığı yönünde sorular oluşmaktadır. Lİonsgate’in devam filmi için senarist ile anlaşması da filmin yapılacağı yönündeki umudu arttırmaktadır. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Ayı Teddy 3 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Mobil sürümden çık