1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Sihirbazın Çırağı 2 Ne Zaman Çıkacak?

Sihirbazın Çırağı 2 Ne Zaman Çıkacak?
Sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak

Sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak, 2010 yılında çıkan ilk filminin ardından epeyce beğeni toplamıştır. IMDB üzerinden 6.1 alan film günümüzde bile ikinci filminin olup olmayacağı konusunda tartışılmaktadır. Sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak sorusunu internet üzerinde araştıran kişiler ne yazık ki herhangi resmî açıklama ile karşılaşmamaktadır. 2010 yılından günümüze kadar sessizliğini koruyan yapımcılar bugünden itibaren de suskunluğunu koruyacak gibi gözüküyor. Kısacası sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını verecek olursak, günümüzde net bir bilgi olmamakla beraber çıkıp çıkmayacağı kesin değildir.

Sihirbazın Çırağı 2 Ne Zaman Çıkacak?

Sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak, sorusunun ardından sorulan sorulardan bir tanesi de sihirbazın çırağı 2 çıkacak mı sorusudur. Bu soruya da cevap verecek olursak ilk filminin üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen herhangi bir açıklama yapılmamış olması bekleyenlerin umudunu yok etmektedir. Çıkacağına dair resmi bir açıklama ya da bilgi sızdırması bulunmayan filmin devam filminin olup olmayacağı muammadır. Popüler oyuncu kadrosu ile zamanında ilgiyi üzerine toplamış olan bu dizinin devam etmiyor olması bir hayli üzücüdür. Oyuncu Kadrosunda aşağıdaki oyuncular yer almaktadır.

  • Nicolas Cage (Kendisini Hayalet Sürücü filminden hatırlayabiliriz.)
  • Jay Baruchel
  • Alfred Molina (Kendisini Spider Man filminden hatırlayabiliriz.)
  • Teresa Palmer

Bu oyuncular ile filmin kalitesini yüksek tutmakla birlikte birçok hayranını da filmi izletmeye yetmektedir. Bu nedenle birçok kişi ikinci filmi beklemektedir.

Sihirbazın Çırağı Konusu Nedir?

Başrolümüz Balthazar Blake, usta bir sihirbaz olup bulunduğu şehri Maxim Hovarth’a karşı korumaktadır. Bir süre sonra yardım etmesi amacıyla yanına Dave Stutier’i alır. Sonrasında bu iki sihirbaz, Hovarth ve kötü düşmanlara karşı savunmaktadırlar. Tüm bunlar olurken Dave ayrıca Becky’nin kalbini kazanmaya çalışmaktadır. Böylesine güzel bir konuya sahip olan filmin ardından akıllarda olan tek soru ise Sihirbazın çırağı 2 ne zaman çıkacak sorusudur. Sizler de bu filmin hayranı iseniz umarız ki bir gün devam filmi çekilir.