1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman Yayınlanacak? Konusu Nedir?

Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman Yayınlanacak? Konusu Nedir?
sen yaşamaya bak ne zaman çıkacak

Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman Yayınlanacak; Netflix Türkiye’nin yeni yapımlarından birisi olan Sen Yaşamaya Bak filmi son zamanlarda epeyce konuşuluyor. Bu filme olan yoğun ilginin sebebi hakkında net bir şey söylemek zor. Ancak bununla ilgili birçok gerekçe olmadığını söylemekte haksızlık olur. Birçok kişiye göre bu filme karşı oluşan olumlu yargıların temelinde başrol oyuncularının olduğu söyleniyor. Kimileri ise Netflix yapımı olması nedeniyle bu durumun ortaya çıktığını belirtebiliyor.  

Nedeni ne olursa olsun Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu gibi önemli isimlerin başrollerinde yer alacağı bu filme ilginin oldukça büyük olacağını anlamak zor değil. Peki, Sen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Yayınlanacak? Aslında bu konuyla ilgili net bir tarih var ancak bu tarihe yazımızın kalan kısmında yer vereceğiz. Daha öncesinde filmle ilgili bazı detaylara göz atmak izleyiciler için iyi olacaktır. 

sen yaşamaya bak ne zaman yayınlanacak

Sen Yaşamaya Bak Filminin Konusu Nedir? 

Netflix yapımlarının enteresan konulara sahip olduğunu hepimiz biliyoruz, gerçekten de oldukça farklı konulara sahip filmler yapıyorlar ve bu nedenle ilgiyi sürekli yüksek tutabiliyorlar.  

Peki, Sen Yaşamaya Bak Filminin Konusu Nedir? Aslında farklı bir konuya sahip olma tutumunu sürdürdüklerini söyleyebiliriz. Bu film de Melisa (Aslı Enver) adlı bekâr bir anne yer alıyor ve güçlü, kendi hayatını yönetebilen birisi olarak tanıtılıyor. Ancak bir süre sonra çok az bir ömrünün kaldığı bilgisine sahip oluyor. Ayrıca çocuğuna bakacak birisini bulmak konusunda oldukça da kararlı görünüyor. Burada ise karşımıza Fırat (Kaan Urgancıoğlu) karakteri çıkıyor. 

Film genel anlamıyla bu karakterlerin arasındaki etkileşimin ve Melisa’nın oğlu olan Can’ın hayatıyla ilgili bazı detayların üzerine kurulu olsa da romantik tarafı ağır basıyor. Genel olarak film bu yönüyle seyirciyi yakalamaya çalışıyor. Birçok kişi de zaten bu filme şans vermek konusunda oldukça istekli görünüyor. Çünkü altında ciddi bir dram hikâyesi yattığını söylemek hiç zor değil. 

sen yaşamaya bak ne zaman çıkacak
sen yaşamaya bak ne zaman çıkacak

Sen Yaşamaya Bak Filminin Fragmanı Yayınlandı mı? 

Filme dair ortaya çıkan bu yoğun ilgi insanların filmin fragmanını görme isteğini de arttırıyor doğal olarak. Birçok kişi Sen Yaşamaya Bak Filminin Fragmanı Yayınlandı mı? sorusunu soruyorlar. 
Evet, filmin fragmanı birkaç hafta önce yayınlandı ve film hakkında tam olarak detaylı bilgilere yer vermese de bizleri bazı noktalarla ilgili olarak aydınlattı diyebiliriz. Şimdi bu noktalara bir göz atalım. 

  • Filmin en önemli karakterlerinden ikisi olan Melisa ve Can oldukça derin bir şekilde anlatılıyor ve bu karakterlerin hayatı ile ilgili oldukça çok bilgi alıyoruz. 
  • Kaan Urgancıoğlu tarafından canlandırılmakta olan Fırat karakteri ise filmdeki kurtarıcı rolünde deniliyor. Ancak hikâyenin bu kısmıyla ilgili net bir yaklaşım yok. 
  • Film genel olarak romantik ve dram arasında gidip gelecekmiş gibi.  

İşte tüm bu bilgileri Sen Yaşamaya Bak Filminin Fragmanı aracılığı ile gördüğümüzü söyleyebiliriz. Ancak tabi ki de bazen fragmanlar filmin tamamı hakkında net bir fikir sahibi olmamızı sağlayamıyorlar. Bu nedenle filmi beklemek dışında pek bir seçeneğimiz olmadığını da belirtmek gerekiyor. Yine de eğer dram ve romantizm seven bir kişiyseniz bu filmi sizlere tavsiye etmekten geri durmayacağız. Çünkü gerçekten de konusu itibariyle son derece hüzünlü bir film olacağı çok net. Ayrıca ortaya çıkacak olan dram sahneleri duygusal olarak sarsılmanıza yol açabilmekte.  

sen yaşamaya bak vizyona girdi mi
sen yaşamaya bak vizyona girdi mi

Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix tarafından yapılan ve önemli bir bütçe ile tamamlanan Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman Yayınlanacak? Birçok kişi bu sorunun cevabını bekliyor. Çünkü Netflix bu konuyla ilgili olarak son derece iddialı bir görüntü sergiliyor. Eğer sizde bu filmin ne zaman yayınlanacağı konusunda merak içerisinde iseniz doğru yerdesiniz. Sizin için en doğru kaynaklardan bilgileri derledik. Ve bu filmin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili olarak kesin bir bilgi bulduk. 

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre 21 Mart tarihinde bu film seyirciler ile buluşacak. Netflix üyeliğiniz varsa bu filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz ve film hakkındaki değerlendirmelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sen Yaşamaya Bak Filmi seyircileri derinden etkileyecekmiş gibi görünmekte. Tabii ki önceki Netflix Türkiye yapımları gibi hayal kırıklığı da yaratabilme ihtimali var. Bakalım böyle bir durum ortaya çıkacak mı? Ayrıca dilerseniz pera palas 2. sezon ne zaman gelecek hakkında bilgi verdiğimiz makalemize de göz atabilirsiniz.

sen yaşamaya bak netflix

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları

Sen Yaşamaya Bak Oyuncul Kadrosu; Aslı Enver, Kaan Urgancıoğlu, Mert Ege Ak, Ezgi Şenler, Birce İrem, Sertaç Güder, Defne Ayşe Özpirinç, Gizem Özmen, Vural Şahanoğlu, Latif Koru

Sen Yaşamaya Bak Ne Zaman?

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre Sen Yaşamaya Bak 21 Mart tarihinde seyirciler ile buluşacak.