1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Riverdale 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak⭐️ Netflix Açıklama Yaptı!

Riverdale 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak⭐️ Netflix Açıklama Yaptı!
Riverdale 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Riverdale 7. sezon ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Son yayınlanan sezonun ardından hayranların aklında birçok soru işareti bırakan Riverdale, şimdi 7. sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında soru yağmuruna tutuluyor. Peki Riverdale 7. sezon ne zaman çıkacak, Riverdale 7. sezon çıkacak gelin hep birlikte bu soruları yanıtlayalım.

Riverdale 7. sezon ne zaman çıkacak

Birçok kişinin aslında merakla beklediği 7. sezon hakkında çeşitli açıklamalar yapıldı. Dizinin yapımcı ekibinden Hollywood Reporter, 7. sezonun resmi olarak geleceğini onayladı. Ancak bunun yanında bu sezonun kesin olarak son olacağını ve final vereceklerini de ekledi. Bu haber birçok hayran tarafından üzüntü ve kızgınlık ile karşılansa da çoğu kişi bu durumu olumlu karşıladı. Hali hazırda Riverdale gibi bir dizinin daha fazla uzamasının, dizinin kalitesini de olumsuz etkileyebileceğini düşünenler var.

Hollywood Reporter’ın yaptığı bu açıklama aslında dizinin 4. sezonunun yayımlandığı dönemlerde de belirtilmişti. Her sene arayla çıkan Riverdale’nin o zamanlar sadece üç yıl için imza atılması, dizinin 7. sezonda final yapacağının da bir göstergesiydi. Peki şimdi neler olacak, birçok hayran kitlesinin tek solukta izleyeceği Riverdale 7. sezon ne zaman çıkacak?

Riverdale 7. sezon çıkacak mı

Dizinin hayranlarının en merak ettiği sorulardan biri de Riverdale 7. sezon çıkacak mı hakkında oluyor. Biraz önce bahsettiğimiz üzere Riverdale 7. sezon resmi olarak onaylandı. Bu nedenle de bu sorunun cevabını “Evet” şeklinde yanıtlayabiliriz. Ancak hali hazırda net bir tarih belirtilmediği için hayranlar daha çok 7. sezon çıkış tarihine odaklanmakta. Bu durum için hali hazırda birçok tahmin yürütülmüş. Ancak daha iyi bir şekilde görmeniz açısından dilerseniz önceki sezonların tarihlerine de aşağıdaki listeden bakalım.

  • Riverdale 1. sezon: 2017
  • Riverdale 2. sezon: 2017-2018
  • Riverdale 3. sezon: 2018-2019
  • Riverdale 4. sezon: 2019-2020
  • Riverdale 5. sezon: 2021
  • Riverdale 6. sezon: 2021-2022
  • Riverdale 7. sezon: Bilinmiyor

Bu liste üzerinden tahmin yürütmemiz gerekirse Riverdale 7. sezon ne zaman çıkacak sorusunu 2023 yılında ya da 2022 yılının sonlarına doğru şeklinde cevaplandırabiliriz. Ayrıca 7. sezon bir final sezonu olduğundan dolayı daha uzun olacağı bekleniyor. Bunu da hesaba katarsak Riverdale 7. sezon 2023 yılı içerisinde çıkacak.

Riverdale 7. sezonda neler olacak

Sevgili Archie Comics karakterlerine dayanan Riverdale , görünüşte masum kasabalarında gizlenen kötülükleri yıkmaya çalışırken Archie, Betty, Veronica, Jughead ve bir grup lise arkadaşının geri kalanını takip ediyor. Ardından yaşanan olaylar 6. sezona kadar heyecanla devam etmekte. 6. sezonunda arkasında cevabı olmayan birçok soru ile sezon finali vermesi, hayranların yeni sezonda (final sezonunda) neler olacağı konusunu araştırmalarına teşvik ediyor. Peki Riverdale 7. sezonda neler olacak?

Bildiğiniz üzere dizi genel olarak bir kasabada geçen gizemli olayları anlatmaktaydı. 7. sezon ile birlikte tüm bu gizemlerin gün yüzüne çıkacağı düşünülmekte. Hali hazırda bir final sezonundan beklenebilecek en doğru karar bu olmasa gerek. Ayrıca dizi hayranlarının da 7. sezon hakkındaki tahminleri de bu yönde. Eğer kendi teorileriniz de varsa, bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Riverdale 7. sezon final mi

Ne yazık ki Riverdale 7. sezonda final yapıyor. Aslında bunun birçok nedeni olabilir. Ancak şu an için bilinen tüm bilgiler 7. sezonun resmi olarak onay alması ve bir final sezonu olması. Ayrıca efsane bir sezon finalinin de bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Bir gençlik drama serisi olan Riverdale dizisinin oyuncuları da, dizinin sonlanmasına üzülmüyor değil. Bunun için yapmış oldukları röportajlara göz atabilirsiniz. Ayrıca dizide yer alan oyuncuların yer aldığı tablo hemen aşağıda yer alıyor.

Lili ReinhartBetty Cooper
Cole SprouseJughead Jones
Camila MendesVeronica Lodge
Chad Michael MurrayEdgar
Drew Ray TannerFangs Fogarty
Zoé De Grand MaisonEvelyn Evernev
Bernadette BeckPeaches ‘N Crea
Nico BustamanteRicky DeSanto
John BehlmannAgent Arthur Ada
Emilija BaranacMidge Klump
Riverdale 7. sezon oyuncuları

Tabii ki 7. sezon oyuncuları sıraladıklarımızla sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra 7. sezonda oyuncu kadrosunun artacağı ve bazı özel oyuncuları dizi içerisinde kaybedeceğimiz düşünülmekte. Ancak bu özel isimlerin kim olduğu hakkında henüz net bir bilgi yok.

Riverdale ne zaman final yapacak?

Yapım ekibinden Hollywood Reporter, Riverdale’nin 7. sezonda final yapacağını açıkladı. Bu haber dizinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratsa da, 7. sezonun final olması çeşitli nedenlere bağlanmakta. Bunların başında oyuncuların başka film ve dizilerden teklif alması ve Riverdale çekimleri yüzünden gelen bu teklifleri kabul edememesinden kaynaklanıyor. Bildiğiniz üzere Riverdale her yıl ara ile çekilen ve soluksuz izlenen bir dizi. Hali hazırda her yıl çekimlerle uğraşan oyuncular da, diziden artık ayrılmak isteyebilmekte.

Riverdale dizisi kaç sezon?

Netflix platformunda yayına sürülen Riverdale dizisi 2017 yılından bu yana toplam 6 sezon çıkarmıştır. Dizinin 2023 yılında çıkacak 7. final sezonu ile Riverdale toplam 7 sezondan oluşmaktadır.

Riverdale dizisinin konusu ne?

Riverdale isimli küçük bir kasabada gizemli bir cesedin bulunması ile başlayan dizi, çeşitli gizemli olayların gün yüzüne çıkması ile devam ediyor. Her bir bölümü soluksuz bir şekilde izlenen dizinin türü ise gizem ve drama.

Riverdale ergen dizisi mi?

İlk sezonları ve pilot bölümleri diziyi her ne kadar ergen dizisi olarak gösterse de, ilerleyen sezonlarda Riverdale’nin ergen dizisi olmadığı anlaşılıyor.

Riverdale nasıl bir dizi?

Riverdale izleyen birçok kullanıcıya göre dizi, gizem ve drama izleyici kitlesine göre harika bir gençlik dizisi olarak yorumluyor. Ayrıca dizinin IMDB üzerinden aldığı puan 6.6’dır.

Riverdale bir bölüm kaç dakika?

Riverdale dizisinde yer alan bölümler, ortalama 40-50 dakika uzunluğundadır. 2022 yılı itibari ile 6 sezonu yayınlanmış olan bu dizi toplam 114 bölümden oluşmaktadır.

Benzer bir içeriğimiz olan “The Terminal List 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.