1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Ne Zaman Çıkacak ?
Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak

Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak sorusu özellikle ninja kaplumbağa sevenleri tarafından sıklıkla dile getirilmekte. Geçtiğimiz gönlerde yayınlanan Rise of the teenage mutant ninja turtles, kısa sürede birçok kişinin dikkatini çekmesi ile belirli bir izleyici kitlesine ulaştı. Özellikle de geçmişten bildiğimiz Nickleodeon dizisinin sanki devamı niteliği taşıyan bu film, eski ninja kaplumbağa severleri adeta zamanda geriye götürüyor. Peki bu kadar beğenilen bir Netflix animasyon- çizgi film yapımının devamı gelecek mi? Gelin sizlerle birlikte Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını arayalım.

Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak bilmiyor musun?

Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 çıkacak mı hakkında bir fikrin yok mu?

Doğru içeriktesin, bu içerimizde Ninja Kaplumbağaların Yükselişi 2 ne zaman çıkacak ya da Ninja kaplumbağaların yükselişi 2 gelecek mi gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Dilerseniz hemen içeriğimizi okumaya geçebilirsiniz.

Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak?

5 Ağustos 2022 tarihinde Netfilx platformunda yayınlanan Rise of the teenage mutant ninja turtles, içerisinde yer alan ninja kaplumbağalar ile birlikte birçok kişi tarafından izlendi ve beğeni aldı. Olayların kurgusu ve yeni gelişmeler ile, çizgi-film – animasyon yapımı dahi olsa izleyiciyi ekrana kitlemeyi başaran bu filmin şimdi 2. sinin çıkıp çıkmayacağı hakkında tartışmalar yer alıyor. Peki Rise of the teeange mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak?

Filmin yapım ekibinden her ne kadar devam bir film hakkında açıklama gelmese de hayran kitlesi mutlaka 2. filmin gelmesi gerektiğini savunuyor. Bunun yanı sıra tabi ki filmi beğenmeyen bir kesim de mevcut. Haliyle günümüzde diziler ve filmler her türlü eleştiriye açık konumda. 2. filmin çıkması ilk filmin ne kadar beğeni alacağına ve izleneceğine bağlı olduğunu belirten birçok teori de mevcut. Tüm bu açıklamalar ve teoriler doğrultusunda ise eğer film çıkacak olursa ne zaman çıkacağını da tahmin etmek mümkün oluyor.

Ninja Kaplumbağaların Yükselişi 2 Gelecek Mi?

Ninja kaplumbağaların yükselişi 2 hakkında, filmin çıktığı ilk tarihten bu yana çeşitli gelişmeler yaşandı. Her ne kadar süreç boyunca yaşanan gelişmeler resmi olmasa da, hayranların teorileri ve öne sürdüğü açıklamalar yeni filmin tarihi hakkında oluyor. Peki bu kadar merak edilen ve ne zaman geleceği hakkında sorgulanan filmin çıkış tarihi nedir?

Ninja kaplumbağaların yükselişi 2 ne zaman çıkacak sorusunun da yanıtını öğrenebileceğimiz filmin tarihi hakkında, çıkıp çıkmayacağı sorularında da olduğu gibi net bir tarih yok. Bu konuda yine film hayranlarının teorilerine dönüyoruz. Hayranların açıklamalarına göre; Ninja kaplumbağaların yükselişi 2023 ila 2024 yılları arasında Netflix platformunda paylaşılacak şeklinde.

Ninja Kaplumbağaların Yükselişi 2 Ne Zaman Çıkacak?

Rise of the teenage mutant ninja turtles 2 ne zaman çıkacak sorusunun gündeme oldukça fazla gelmesi ile içeriğimizin önceki kısımlarında devam filminin ne zaman geleceği hakkında bildiklerimizi anlatmıştık. Ancak yapılan bu açıklamaların tam olarak resmi açıklamalar olmadığını da dile getirmiştik. Peki sizce bu kadar rağbet gören bir filmin 2. filmi yani devamı ne zaman çıkar? Yorumlarınızı ve teorilerinizi açıklama kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “The Sandman 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak” adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir