1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak?

Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak?
Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak

Red Notice 2 ne zaman çıkacak sorusu, ilk filmin ardından hayranlar tarafından sıklıkla dile getiriliyor. Böylesine aksiyon dolu bir filmin devamının geleceği hakkında şüphe olmasa da, ne zaman çıkacağı konusunda birçok cevabı merak edilen soru yer alıyor. Peki Red Notice 2 çıkacak mı?

Red Notice 2 çıkacak mı?

Dünyanın en popüler dizi&film platformlarından bir olan Netflix, 5 Kasım 2021 tarihinde Red Notice isimli aksiyon ve macera yapımı bir film yayına sürmüştü. Yayınladığı ilk günden bu yana milyonlarca kişi tarafından izlenen ve beğenilen Red Notice, şimdi 2. filmi ile karşımıza çıkacak. Red Notice 2 ne zaman çıkacak hakkında yapılan bir açıklamaya göre 2023 yılında Netflix platformunda bizleri karşılayacak. Her ne kadar bu yılın hangi ayında yayına sürüleceği bilinmese de çalışmaların çoktan başladığını dile getirmek mümkün.

Dwayne Johnson ve  Ryan Reynolds gibi büyük oyuncuları bir arada gördüğümüz Red Notice 2‘nin çıkış tarihi belli olduktan sonra yine yapılan bir açıklamada 3. filmin geleceği de söylendi. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki yıllarda dolu dolu bir Netflix deneyimi yaşayacağız.

red notice ne zaman çıkacak, red notice çıkacak mı, red notice çıkış tarihi

Red Notice Türkiye’de ne zaman çıkacak?

Netflix üzerinde yayınlanmasının ardından ilk 17 günde 340 milyon saat izlenmeye ulaşan Red Notice, hızlı bir şekilde popülerleşmeye ve büyümeye başladı. Türkiye’den de yüzbinlerce izlenme kazanan Red Notice’ın 2. filminin Netfilx’e düştüğü anda Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. Bu da 2023’te Red Notice 2 Türkiye’ye gelecek anlamına gelmekte.

Aksiyon macera yapımları arasında büyük bütçeler harcanarak çekilen Red Notice oyuncuları da filmden bir o kadar kazanacak gibi. Hali hazırda bu kadar ilgi gören ve kısa sürede milyonlarca hayran kazanan Red Notice, yeni filmleri için bütçeyi arttırarak daha kaliteli şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak

Red Notice Oyuncuları

Red Notice 2 ne zaman çıkacak konusuna değindiğimiz bu içeriğimizde, filmin oyuncularından da bahsetmek gerekir.

  • Dwayne Johnson (John Hartley)
  • Ryan Reynolds (Nolan Booth)
  • Gal Gadot (Sarah Black)
  • Chris Diamantopoulos (Sotto Voce)
  • Ritu Arya (Inspector Urvashi Das)

Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Harry Potter Lanetli Çocuk Filmi Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.