1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak? Recep İvedik 7 Çıkış Tarihi!

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak? Recep İvedik 7 Çıkış Tarihi!
recep ivedik 7 ne zaman çıkacak

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak konusuna bu bölümde değineceğiz. Türk komedi filmlerinin demirbaşlarından olan Recep İvedik serisi uzun zamandır sessizliğini koruyor. Birçok hayran bu filmi bekliyorlar. Bu filmin çıkması için Şahan Gökbakar’a ısrarlı bir şekilde sosyal medya üzerinden taleplerini dile getiriyorlar. Peki, Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?  

Aslına bakarsanız bu konuya dair kesin bir bilgi vermek anlamlı bir yaklaşım olmayacaktır. Çünkü filmin başrolü olan ve filmle ilgili tüm kararları veren Şahan Gökbakar. Kendisi bu konuyla ilgili net bir açıklama yapmış değil. Ünlü komedyen filme olan talebin oldukça yüksek olduğunu ve hayranların filmin çıkmasını beklediklerini biliyor. Ancak bu konuda henüz bir açıklama yapmış değil. 

recep ivedik 7 çıkacak mı
recep ivedik 7 ne zaman çıkacak

Recep İvedik 7 Çıkış Tarihi

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7 Filminin Çıkış Tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi olduğunu söylemek mümkün değil. Aslına bakarsanız yapılan açıklamalara göre 2021 Temmuz ayında bu filmin yayınlanmış olması gerekiyordu. Ancak pandemi nedeniyle ortaya çıkan şartlar ve bu şartların doğurduğu sonuçlar neticesinde film ertelendi. Şu an için net bir yayın tarihinden söz edilemiyor. Filmin çekilememe sebepleri ise şöyle: 

  • Seri oldukça fazla filmle biliniyor ve bu hızla giderse tutturduğu tempoyu kaybedebilir. 
  • Recep İvedik 7 Çıkış Tarihi dolaylarında bir pandemi patlayınca film çekilemedi. 
  • Önceki filmlerde birçok konu işlendiğinden senaryo üretmek iyice zorlaştı. 

Tüm bu nedenler bir araya geldiği zaman görüyoruz ki Recep İvedik 7 filmi ile ilgili olarak net bir şey söylemek zor. Ancak yine de bu kadar başarılı olmuş bir film serisinin yakın zamanda yeni bir filmle dönmesi bizleri şaşırtmayacaktır. Şu an için net bir tarih söylemek mümkün değil. Ancak kısa süre içerisinde Şahan Gökbakar tarafından filmin yayınlanma tarihi belirtilecektir denilebilir. 

recep ivedik 7
recep ivedik 7

Recep İvedik 7 Çıkacak Mı?

Şimdi de Recep İvedik 7 Çıkacak mı? sorusuna bakalım. Bu soruya Genel olarak evet cevabını vermek mümkün olacaktır. Çünkü bu film serisi oldukça popüler ve gişelerde büyük bir başarı yakaladı. Bu başarının devam edeceği de aşikar, bundan dolayı söz konusu film serisinin devam filmlerinin çekileceğini söylemek yanlış bir yaklaşım olmayacaktır. Ayrıca Godzilla 3 Ne Zaman Çıkacak hakkında bilgi almak isterseniz ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir