1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak?

Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak?
Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak

2011 yılında çıkan Real Steel filminin hemen ardından Real Steel 2 ne zaman çıkacak sorusu gündeme gelmeye başlamıştır. 2014 yılından beri filmin gelmesi beklenirken günümüzde halen bir duyurusu bulunmamaktadır. X-Men Origins: Wolverine filminden bu yana bir araya gelmeyen Hugh Jackman ve Ryan Reynolds’u bir araya getirmek isteyen yönetmenin filmin çekilmesi için hazırlıklara başlandığı biliniyor. Senaryosu John Gatins tarafından yazıldığı bilinse de başka bir detaya sahip olmaması hayranlarını bir miktar üzmektedir. Ne yazık ki bu bilgiler Real Steel 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtına bir ışık tutamamaktadır.

Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak?

Real Steel 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını net bir şekilde veremesek de güzel haberler de yok değil. Yönetmen Shawn Levy, Hugh Jackman ile son zamanlarda film üzerine epeyce konuştuklarını, son zamanlarda filmin çıkma ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunu dile getirmiştir.

Bu açıklama bir miktar da olsa izleyenlerini mutlu edecek türden bir açıklamadır. Hugh Jackman ve Ryan Reynolds’u yakından tanıyan yönetmen her ikisini bir araya getirmek için çaba sarf edeceğini de dile getirmiştir. Bu adımın Çelik Yumruklar filmi ile olmak zorunda olmadığını eninde sonunda her iki oyuncuyu aynı film bünyesine alacağını söylemiştir. Çelik Yumruklar 2 ne zaman çıkacak sorusunu muallakta bırakan bu açıklamalar bir nebze de olsa sevenlerini mutlu etmiştir.

Real Steel 2 Fragman

Real Steel 2 ne zaman çıkacak sorusunu soran kişiler fragman arayışına da girmişlerdir. YouTube üzerine bulunan bazı Real Steel 2 fragmanları orijinalliğini yansıtmamakta olup hayran yapımı bir üretim olduğunu söyleyebiliriz. Peki olası bir Real Steel 2 filminin kadrosu nasıl olurdu gelin birlikte görelim.

  • Hugh Jackman
  • Ryan Reynolds
  • Dakota Goyo
  • Evangeline Lilly
  • Anthony Mackie

Yukarıda yer alan liste tahmini olup Real Steel 2 oyuncu kadrosunun muhtemel hali olduğunu söyleyebiliriz. Ancak şimdilik yapmak gereken tek şey Real Steel 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtının açıklanmasını beklemek olacaktır. Benzer bir içeriğimiz olan “Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak?” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir