İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pubg Project Thai Ne Zaman Çıkacak?

Pubg Project Thai Ne Zaman Çıkacak?
Pubg project thai ne zaman çıkacak
+ -

Pubg project thai ne zaman çıkacak sorusu özellikle de düşük sistemli bilgisayarlara sahip oyuncular tarafından sıklıkla sorulmakta. Peki Pubg project thai çıkacak mı? Bu içeriğimizde sizlere Pubg project thai ne zaman gelecek hakkında bilgi vereceğiz.

Pubg Project Thai Nedir?

Pubg project thai, daha çok düşük sisteme sahip bilgisayarlarda oynanabilecek bir pubg oyunudur. Orijinal pubg oyunun daha basit ve düşük boyutlu bir versiyonu da diyebiliriz. Bildiğiniz üzere orijinal Pubg, sistem gereksinimleri ve boyutu nedeni ile birçok oyuncu tarafından oynanamamakta. Bu nedenle de daha düşük sistem gereksinimlerine sahip bir pubg versiyonunun yapılması gerektiği düşünülere Pubg project thai ortaya çıkmıştır.

Pubg project thai en düşük sisteme sahip pc ve cihazlar da dahi çalışmakta ve güzel performanslar göstermektedir. Peki Pubg project thai ne zaman çıkacak? Son dönemlerde sorulma sıklığını arttıran bu sorunun cevabı yazımızın devamında.

Pubg Project Thai Ne Zaman Çıkacak?

Orijinal ve yüksek sistem gereksinimleri isteyen Pubg’yi oynayamayan oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Pubg project thai ne zaman çıkacak? Oyunu almak ve oynamak için ilk olarak PUBG resmi sitesi üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede Pubg Project Thai oynama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pubg Project Thai Sistem Gereksinimleri

Oyun birçok Pubg oyununa göre daha düşük sistemlerde rahat bir şekilde çalışabileceği için, sistem gereksinimleri de doğru orantılı olarak düşük olacaktır. Dilerseniz Pubg Project Thai sistem gereksinimlerini iki ayrı başlıkta detaylı olarak inceleyelim.

Pubg Project Thai Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • CPU: Intel Core i5 2.8 GHz
  • Gerekli Depolama: 4GB
  • RAM: 8GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

Pubg Project Thai Minimum Sistem Gereksinimleri

  • CPU: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Gerekli Depolama: 4GB
  • RAM: 4GB
  • GPU: Intel HD Graphics 4000

Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “PUBG canavar kamyon nerede” adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.