1. Anasayfa
  2. PUBG

Pubg İndirirken Kaç GB İnternet Yer? ⭐

Pubg İndirirken Kaç GB İnternet Yer? ⭐
Pubg İndirirken Kaç GB İnternet Yer

Pubg indirirken kaç gb internet yer konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Son yıllarda dünya çapında milyonlarca indirilen ve severek oynanan PUBG, her geçen gün başarısını kat kat arttırmaya devam ediyor. Bununla birlikte oyunu ilk kez oynayacak ve cihazına indirecek oyuncular, kullandığı internetlerin sınırlı olması nedeni ile pubg indirirken kaç gb internet yer sorusunu akıllara getiriyor. Peki pubg kaç gb ve indirilirken ne kadar gb yer gelin hep birlikte göz atalım.

Pubg İndirirken Kaç GB İnternet Yer?

Aktif olarak en fazla oyuncuya sahip olan oyunlardan biri olan PUBG, oyuncu sayısını her geçen gün katlamaya devam ediyor. Oyuna katılmak isteyen, ancak yeteri kadar interneti olup olmadığını bilmeyen oyuncular ise oyunun indirme işlemi sırasında kaç gb yediğini merak ediyor. İçeriğimizin devamında hem Pubg indirirken kaç gb internet yer konusuna açıklık getireceği hem de Pubg kaç gb sorusunun yanıtını vereceğiz. 😎

Aslında bu sorunun yanıtını net bir şekilde vermemiz pek de mümkün olmayacaktır. Bu durum cihazınıza ve oyunun sürümüne göre değişim gösterebilir. Ancak ortalama bir değer sunmamız gerekirse Pubg indirirken 900 – 1gb arası internet yer. Sebebine gelecek olursak bu durum tamamen oyunun kendi boyutu ile ilgili bir durum. Pubg mevcut boyutu 2022 yılı itibari ile aşağıdaki şekildedir.

  • Pubg Mobile Lite: 950 MB
  • Pubg Mobile: 688 MB
  • Pubg Pc: 30 GB

Oyunun çeşitli versiyonlarına göre yorumlarsak eğer pc versiyonunu indirmek isterseniz bu normal süreye oranla 30 kat daha fazla internetinizden yiyecektir. Pubg mobile indirmek istiyorsanız ise bu normale oranla 2/3 daha az internet yemenize neden olacaktır.

PUBG Ne Kadar GB Yer?

Oyun hakkında sorulan bir diğer önemli soru ise oyunu oynarken ne kadar gb yediği hakkında. Yine bu soruya net bir yanıt vermemiz mümkün gözükmüyor. Ancak oyunu 1 saatten daha fazla bir süre oynarsanız, özellikle de online FPS oyunlarında internetiniz 1 GB’ı aşabilir. Tabii bu durum oynadığınız sunucudaki oyuncu sayısına göre de değişim gösterebilmektedir. Haliyle daha fazla oyuncunun olduğu bir haritada internetiniz daha hızlı bir şekilde tükenecektir. Bu içeriğimizde Pubg indirirken kaç gb internet yer konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Pubg Download OBB Service is Running Ne Demek” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir