1. Anasayfa
  2. PUBG

PUBG Hesabı Nasıl Satılır?

PUBG Hesabı Nasıl Satılır?
PUBG Hesabı nasıl satılır

PUBG hesap alım ve satım işlemlerinin yaygın olduğu bir oyun olduğundan birçok oyuncu PUBG hesabı nasıl satılır sorusunu sormaktadır. Ancak bu mobil sürümü ve Steam sürümü olmak üzere iki farklı yöntem ile açıklanabilmektedir. Bazı insanlar hızlı bir şekilde PUBG’de gelişmek ve uzun süren envanter dizimi yapmamak için direkt olarak hesap satın almak isteyebilirler.

Bunu bilen bazı oyuncular da ellerinde bulunan PUBG hesabının satışını gerçekleştirmek isteyebilirler. Bunun için de nasıl olduğunu öğrenmek adına PUBG Hesabı nasıl satılır sorusunu yöneltmektedirler. Sizler de PUBG hesabı nasıl satılır diyorsanız eğer hemen aşağıya göz atabilirsiniz. PUBG Hesabı nasıl satılı bilmiyor musunuz? Doğru yerdesiniz.

PUBG Hesabı Nasıl Satılır?

Steam üzerinde bulunan PUBG, geçmişi dolu dolu olan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun zamandır oynayan oyuncular ellerindeki hesabın değerlenmesinin ardında satışı için PUBG hesabı nasıl satılır sorusunu sormaktadırlar. Bu satış için bazı aracı web sitelerini kullanabileceğiniz gibi direkt olarak bire bir satış işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için hesabınızda farklı oyunların da olması sizi zor durumda bıraksa da Steam hesabınızı satarken daha yüksek bir fiyat isteme hakkını da sizlere verecektir. Satmak istediğinizde aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Al-Sat yaparak komisyon alan oyun hesap satış sitelerini kullanabilirsiniz.
  • Forum sitelerini kullanarak hesabınızın satış konusunu açabilir ve müşterinin sizlere gelmesini bekleyebilirsiniz.
  • Bir tanıdığınıza kişisel olarak satabilirsiniz.
  • Steam üzerinden edindiğiniz arkadaşlarınıza hesabınızı satmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Yukarıda yer alan yöntemleri kullanarak sizler de hesap satışını görçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Nasıl Satılır?

PUBG Mobile hesap nasıl satılır sorusunu da Steam versiyonu gibi değerlendirmemiz mümkündür. Epeyce gelişmiş ve emek harcanmış oyun hesabınızı belli başlı platformları kullanarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Forum sitelerini kullanabilir, hesap alım satımı yaparak komisyon elde eden web sitelerine bakabilirsiniz. Ayrıca hesabınızın ortalama bir değerini öğrenmek için daha önce bu işlerle uğraşmış birisinden destek almanızın sizlere faydası olacaktır. Hesap satış PUBG oyununda sıklıkla gerçekleşen bir işlem olduğundan sizler de güvendiğiniz kişilere hesabınızı satabilirsiniz. Benzer bir içeriğimiz olan “Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.