1. Anasayfa
 2. PUBG

PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir?
PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir

PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Bilgisayar dünyasının oyun devlerinden biri olan PUBG, telefonlara da gelerek büyük yankı uyandırmıştır. PUBG Mobile birçok oyun moduna sahip olup oyuncu kitlesine sunduğu yenilikler her geçen gün artmaktadır. Bu oyun modlarından bir tanesi ise Evo Alanı modudur. Evo alanında 4v4 olacak şekilde karşılıklı savaşabileceğiniz bir ortam bulunmaktadır. Oyunun kendi level seviyesi bulunduğu gibi Evo alanının da seviyesi bulunmaktadır. Bu noktada ise oyuncuların aklına PUBG Evo seviyesi nasıl yükseltilir tarzında sorular sorulmaktadır.

PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

PUBG Evo seviyesi nasıl yükseltilir sorusuna yanıt vermeden önce PUBG Evo seviyesi nedir sorusuna bir göz gezdirelim. PUBG Evo seviyesi, Evo alanında oyun oynayarak sizlere verilen TP puanlarının birikmesi ile ortaya çıkan puanlama sistemidir. Bu sistemi kullanarak sıralamalarda yükselebilir ve en üst sıralarda yerinizi almak için daha fazla çaba göstermelisiniz. PUBG Evo seviyesi nasıl yükseltilir sorusuna gelirsek eğer aşağıda yer alan maddeleri okuyarak sizler de seviye atlamak için yapılması gerekenlere dikkat edebilirsiniz.

 • Evo alanında daha fazla oynamaktan ziyade daha iyi oynamaya çalışmalısınız.
 • Yüksek öldürme oranına sahip olmalısınız.
 • Düşük ölme oranına sahip olmalısınız.
 • Oyunları kazanmalısınız. Ancak kaybetseniz dahi TP puanı geldiğini unutmayınız.
 • İyi performans göstererek oynadığınız oyun sayısını arttırmalısınız.
 • Oyun içerisinde en iyi skor oranına sahip olmalısınız.

Bu adımların ardından sizler de PUBG Evo seviyenizi yükseltebilirsiniz. Bu soruların ardından gelen bir diğer soru ise PUBG Mobile seviye nasıl atlanır olarak karşımıza çıkmaktadır.

PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir
PUBG Evo Seviyesi Nasıl Yükseltilir

PUBG Mobile Seviye Nasıl Atlanır?

PUBG Mobile hızlı seviye atlama yapabilmeniz için genel olarak oyunlarda iyi bir performans sergilemeniz gerekmektedir. PUBG Mobile seviye nasıl atlanır sorusunun cevabı da yukarıda bahsettiğimiz evo alanındaki ile benzer olacaktır.

 • Oyun içerisinde yüksek performansa sahip olmalısınız.
 • KDA oranınızı her zaman yüksek tutmalısınız.
 • Oyun içerisinde hep birinciliğe oynamalısınız.
 • Oyunları terk etmemelisiniz.

Bu adımları dikkate aldığınızda sizler de oyun içerisinde yer alan seviyenizi hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yükselmek istiyorsanız eğer daha fazla emek harcamalısınız. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Kore PUBG Nasıl İndirilir ✔️ Andorid ve İOS” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir