1. Anasayfa
  2. Oyun

PUBG canavar kamyon nerede? nasıl alınır? 2022

PUBG canavar kamyon nerede? nasıl alınır? 2022
pubg canavar kamyon nerede

PUBG Canavar Kamyon Nerede ve PUBG Canavar Kamyon Nasıl Alınır sorularının cevaplarını bu içeriğimizde vereceğiz. Eğer siz de bu canavar kamyonetin nasıl alındığını bilmiyorsanız, makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz!

PUBG Canavar Kamyon Nerede?

Bu sorunun cevabı aslında Livik adlı haritada yatıyor. Livik, PUBG Mobil’da tamamen farklı ve oldukça özel bir harita. Her ne kadar dar olsa da karmaşık yapısı ile oyuncuların dikkatini çekmekte. Ayrıca Livik haritasında dört büyük haritada ayrı ayrı bulunan çeşitli öğeleri bulabilmeniz mümkün.

Livik haritasındaki özel öğelerden biri de canavar kamyon. PUBG Mobile’da bulabileceğiniz bu canavar kamyon hem görünümü hem de gücü açısından birçok oyuncunun hayali. Peki PUBG mobile canavar kamyon nasıl bulunur? Bu makalemizde sizlere canavar kamyonu bulmanız için çeşitli taktikler ve tüyolar vereceğiz.

PUBG canavar kamyon nerede bulunur

PUBG Canavar Kamyon sadece Livik haritasında bulabileceğiniz özel bir araçtır. Ayrıca canavar kamyon, PUBG’nin araç kategorisindeki en son özel öğesi olarak yer almakta. 4 kişilik ve benzinli olan bu canavar kamyon, haritanın birçok faklı yerinde bulunmaktadır.

pubg canavar kamyon nerede bulunur
pubg canavar kamyon nerede bulunur

Pubg canavar kamyon hangi bölgede

Yukarıda da belirttiğimiz üzere PUBG canavar kamyon livik haritasında bulunur. Livik haritasının hangi bölgelerinde bulunduğunu ise sizler için anlatalım. Aşağıdaki maddelerde yer alan bölgelere bakarak PUBG canavar kamyonet sahibi olabilirsiniz.

Pubg canavark kamyon Livik haritasının çeşitli bölgelerinde yer almaktadır. Bu bölgeler şu şekildedir.

  • Holdhus’un kuzeydoğusu
  • Su Kemerinin Kuzeydoğusu
  • Iceborg’un Güneydoğusu
  • Gronhus
  • Acı bakla keçesi

Bu bölgeleri inceldiğinizde siz de PUBG canavar kamyonet sahibi olabilirsiniz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

İlginizi Çekebilir