1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?
Pera palasta gece yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon son zamanların en çok merak edilen dizileri arasında yer alıyor. Netflix’in 3 Mart 2022 tarihinde yayına sürdüğü Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon ne zaman gelecek? Dilerseniz sizlerle beraber Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon var mı sorusunu yanıtlayalım.

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon olacak mı?

Netflix’in yeni Türk dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı, hikayesi ile birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı gibi ünlü isimlerin yer alıyor. Charles King’in “Midnight at The Pera Palace” adlı eserinden uyarlanarak çekilen bu dizi, gelecekten gelen Esra adlı karakterin hikayesini bizlere anlatıyor.

Dizide Mustafa Kemal için kurulan suikastı engellemek Esra adlı karakterimize kalıyor. “Pera Palas’ta Gece Yarısı”nı ilk çıktığı günde bir çırpıda bitiren hayran kitlesinin aklında ise tek bir soru var. Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon ne zaman gelecek?

Pera palasta gece yarısı 2. sezon, pera palas 2. sezon gelecek mi
pera palasta gece yarısı 2. sezon gelecek mi

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon Gelecek Mi?

Dizinin henüz yeni çıkmasına rağmen en popüler Netflix dizileri arasına giren Pera Palas’ta Gece Yarısı uzun süredir yapılması beklenen bir diziydi. 8 bölümlük ilk sezonu bitiren hayranlar ise şimdi yeni sezon hakkında Netflix’ten açıklama bekliyor. Dizinin 2. sezonu ile alakalı her ne kadar Netflix açıklama yapmasa da tahminler var.

Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Selahattin Paşalı’dan bir açıklama geldi. Halit adlı karakteri canlandıran Paşalı, bir televizyon programına katılmıştı. İbrahim Selim’in programında çeşitli açıklamalar yapan Paşalı, 2. sezon için ışık yaktı.

pera palasta gece yarısı 2. sezon gelecek mi
pera palasta gece yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon İzle

Dizinin 2. sezonu her ne kadar çıkmasa da ilk sezonun fragmanı bulunmakta. Pera palas’ta gece yarısı 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını vermeden önce fragmanı izleyelelim.

pera palasta gece yarısı 2. sezon izle

Pera Palas’ta Gece Yarısı Konusu Nedir?

Dizinin konusu aslında gelecekten geçmişe giden bir karakteri temel alıyor. 1919 senesinde geçen bu dizi Mustafa Kemal Atatürk’e de atıfta bulunuyor. Pera Palas’ta gece yarısı, genç bir gazeteci olan Esra adlı ana karakterimizin bir otele gitmesi ile başlar. İstanbul’da yer alan bu efsanevi otel, Pera Palas otelidir. Ayrıca bu otel oldukça eski zamanlarda inşa edilmiştir.

Geçmişe kapı açan bu otelde, Esra yanlışlıkla günümüzden 1919 senesine gitmiştir. Bununla beraber Türkiye’nin kurucusu olan Mustafa Kemal’e karşı kurulan komployu engellemesi gerekir. Esra artık otel müdürü olan Ahmet Bey ile birlikte Türkiye’nin geleceğini kurtarmalıdır.

Ancak Esra adlı karakterimiz, oldukça yakışıklı olan bir İstanbul beyefendisi ile tanışır. Bu da ona hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını kanıtlar.

pera palasta gece yarısı 2. sezon izle
pera palasta gece yarısı 2. sezon ne zaman

PERA PALAS’TA GECE YARISI HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Netflix’in en iddalı dizilerinden biri olan Pera Palas’ta gece yarısı, Charles King’in “Midnight at the Pera Palace” adlı ödüllü kitabından uyarlandı.

PERA PALAS’TA GECE YARISI OYUNCULARI KİMLER?

Pera Palas’ta Gece Yarısı oyuncuları; Hazal Kaya (Esra), Tansu BiçerSelahattin Paşalı (Halit), Engin HepileriHakan DinçkolYasemin Szawlowski (Sonia), James Chalmers (George), Ahmet VarlıNergis ÖztürkMurat KılıçErgun MetinClare Louise Frost (Agatha Christie), Jordan J Gallagher (Lover) olarak sıralanabilir.