1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak?

Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak?
Passangers 2 ne zaman çıkacak

Passengers 2 ne zaman çıkacak konusu özellikle de filmin hayranları tarafından sıklıkla tartışılmakta. Morten Tyldum tarafından yönetilen ve Türkçesi ile uzay yolculukları olarak bildiğimiz Passengers, 21 Aralık 2016 tarihinde çıkmıştır. Vizona girmesi ile 303 milyon dolardan fazla hasılat yapan bu filmin devamının ne zaman çıkacağı hakkında birçok soru sorulmakta. Peki passanger 2 çıkacak mı? Uzay oyunları 2 gelecek mi?

Passengers 2 ne zaman vizyona girecek?

Bir yıldız gemisi Avalon‘u konu edinen passangers, yolculuk sırasında aniden ortaya çıkan asteroit taşları nedeni ile yaşanan tahlisiz olayları anlatıyor. Uzun bir zaman çizelgesi içerisinde gerçekleşen olaylar, esrarengiz bir konu ile devam ediyor. Beklenmeyen bir şekilde biten ilk filmin ardından ise Passengers 2 ne zaman çıkacak soruları sıklıkla dile getirilmekte. Peki Passengers 2 ne zaman vizyona girecek?

Uzay Oyunları’nın vizyona girmesinin üzerinden tam sekiz yıl geçmesi üzerine yeni film ile ilgili son zamanlarda çeşitli bilgiler verildi. Bu bilgilere ve film hayranlarına göre passangers 2 bizleri 2023 yılında karşılayacak. Ancak 2023 yılının hangi döneminde ortaya çıkacağı hakkında pek bir bilgiye ulaşılamıyor. Passengers senaryo yazarı Jon Spaihts‘e göre yeni filmin senaryo çalışmalarının bittiği ve dizinin çekimlerinin yavaş yavaş başladığı söylendi. Uzay oyunları içerisinde birçok görsel efekti barındıran bir film olduğundan dolayı 2. filmin biraz daha geç bir sürede yayımlanabileceği de düşünülmekte.

Passengers izlenir mi?

Birçok kişi tarafından izlenen Passanger, 21 Aralık 2016 tarihinde ABD’de çıkmasının ardından ülkemize 13 Ocak 2017 tarihinde gelmiştir. Bu süreçte film hakkında bir çok yorum ve eleştiri yapılmıştır. 116 dakikalık bir süreye sahip olan Passanger İMDB puanı 7.0‘dır. Ülkemizde 5-6 puandan yüksek İMDB’lerin de kaliteli filmler ya da diziler arasına alındığını düşünürsek Passagers da izlemeye layık gibi görünüyor. Filmin içerisinde her ne kadar büyük eksiklikler ve hatalar da olsa, filmin hem hikayesi hem de olayların gidişatı izleyicileri etkilemesi ile birlikte “Passengers 2 ne zaman çıkacak” sorusunu da sormalarına neden oluyor.

Passengers filminin konusu nedir?

Gizemli bir konuya sahip olan Passangers, yıldız gemisi Avalon’un uzun bir yolculuk sürecinde başlıyor. Ancak yolculuk sırasında meydana gelen olaylar uzay gemisinin hasar almasına ve içerisinde barındırdığı makine mühendisi bir yolcunun normal uyanması gereken süreden tam 90 yıl önce uyanmasına sebep olur. Gemide yer alan uyku kapsülleri arasında sadece kendisininki arızalan mühendis James Preston, bir yıl gemide geçirdiği yalnızlığın ardından artık intihar etmeyi düşünür. Ancak başka bir uyku kapsülünde Aurora Lane adında güzel bir kadın gördüğünde bu düşünce aklından uçar gider. James (Jim) bu güzel ve genç kadına aşık olduğu için onu da kendisi gibi uyanması gereken zamandan daha erken uyandırmaya karar verir.

Passengers 2 çıkacak mı

Passangers 2 hakkında yapılan açıklamalara göre yeni bir filmin çıkması düşünülüyor. İlk filmin yoğun bir ilgi görmesinin ardından Passangers 2’nin de yakın bir zamanda vizyona girmesi düşünülüyor. Her ne kadar filmin yapımcıları tarafından resmi bir açıklama olmasa da hayran kitlesi çeşitli teoriler üretmeye devam ediyor.

Passengers 2 konusu

İçerisinde binlerce uyku kapsülü barındıran bir yıldız uzay gemisine yaptığı yolculuk sırasında bir asteroit çarpar. Çarpmanın etkisi ile uyanması gereken süreden 90 yıl önce uyanan James, geminin sessizliği ile baş başa kalmıştır. Artık hayatına son vermek isteyen James, bir gün başka bir uyku kapsülünde gördüğü güzel bir kadın ile bu fikirden vazgeçer.

Passengers sonunda ne oldu

Passangers filminin sonunda James’in en başta uyku kapsülünden çıkardığı Aurora, James ile birlikte uyanık kalmayı tercih eder. Bu sayede bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayan çift, Aurora’nın iç sesinin James ile birlikte geçirdiği güzel hayatı anlatması ile son bulur.

Uzay yolcuları 3 ne zaman çıkacak

2016 yapımı olan uzay yolculukları (passangers) 116 dakika yani 1 saat 56 dakikalık bir uzunluğa sahiptir. Bununla birlikte 13 Ocak 2017 tarihinde Amerika’dan sonra Türkiye’de de vizyona girmeyi başarmıştır.

Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan Zombieland 3 Ne Zaman Çıkacak? adlı makalemize ilgili bağlantıya tıklayarak doğrudan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir