1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ölümcül Oyuncaklar 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ölümcül Oyuncaklar 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ölümcül oyuncaklar 2 ne zaman çıkacak sorusu, özellikle de filmin hayran kitlesi tarafından sıklıkla sorulmakta. Böylesine ilgi gören ve içerisinde peri, kurt, vampir gibi sıra dışı varlıkların yer aldığı bu film ne zaman vizyona girecek, dilerseniz hep birlikte bir göz atalım.

Ölümcül Oyuncaklar 2 Çıkacak Mı ?

Ölümcül oyuncaklar filminden sonra birçok kişi 2. filmin çıkıp çıkmayacağı konusunda tartışıyordu. Ancak filmin yapımcıları tarafından yapılan resmi açıklamaların sonucunda tüm tartışmalar son buldu. Enteresan bir hikayeye sahip olan ölümcül oyuncaklar, ilk olarak kitabının filme çevrilmesi ile ortaya çıktı. Ayrıca uyarlanan kitap bir seri olduğu için hayranlar filmin de seri olacağını düşünüyor. Peki ölümcül oyuncaklar 2 ne zaman çıkacak?

İlk filmin 23 Ağustos 2013 tarihinde yayımlanmasının ardından tam 10 seneyi geride bırakan ölümcül oyuncaklar, geçtiğimiz aylarda yapılan bir açıklama sonucu 2. film hakkında bilgi verdi. Ölümcül oyuncaklar 2 yani serinin küller şehri adındaki bu bölümünün çeşitli nedenlerden dolayı çıkmayacağı belirtildi. Peki neden ölümcül oyuncaklar 2 çıkmıyor?

Ölümcül Oyuncaklar 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ölümcül oyuncaklar serisinin devam etmemesinin nedenini filmin yapımcı ekibinden Martin Moszkowicz şu şekilde açıklıyor. Martin Moszkowicz‘e göre ölümcül oyuncaklar 2 (küller şehri) ‘ nin çekimlerinin ertelenmesi pek de istenilen bir durum değilmiş. Kendisi tarafından da zaten çekimlerin devam ettirilmesi isteniyormuş. Ancak ilk filmin yanlış bir zamanda vizyona girmesi nedeni ile ekip büyük bir zarara uğramış. Bu nedenle de 2. filmin yayınlanması için doğru bir zaman bekleniyor.

Yapılan bu açıklamaların sonucunda ise Ölümcül oyuncaklar 2 ne zaman çıkacak sorusuna verilebilecek cevap “yakında” olacaktır. Hayranların da bildiği üzere böylesine epik, gizemli ve maceracı bir konuya sahip olan ölümsüz oyuncaklar serisinin devam etmemesi, film sektörünün çöküşte olduğunun göstergesidir. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlere yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. Ayrıca “Uyumsuz 4 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.