1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Now You See Me 3 Ne Zaman Çıkacak?

Now You See Me 3 Ne Zaman Çıkacak?

Namı değer Sihirbazlar Çetesi olarak bilinen Now You See Me 3 ne zaman çıkacak diye hakkında sorulan sorular onca yılın ardından hala sorulmaktadır. Jesse Eissenberg ve ekibi ile çekilen bu film serisi hayranları tarafından büyük beğeni topladı. İlk filmi 2013 yılında izlenmeye başlanmasının ardından 3 yıl sonra ikinci filmi çıkınca hayranları üçüncü filmini heyecanla beklemeye başladı. Sihirbazlar çetesi 3 ne zaman çıkacak sorusu bunca beklentiye rağmen duyurulmadı. Üstelik bir dönem Now You See Me 3 çıkış tarihi heyecanla beklenirken Benedict Cumberbatch’in de kadroya dahil olacağına dair dedikodular dolanmaktaydı. Her ne kadar heyecan uyandıran bir söylenti olsa da Now You See Me 3 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bekleyenler ile paylaşılmadı.

Now You See Me 3 Çıkış Tarihi

Now You See Me 3 Çıkış Tarihi beklentisi bulunuyorken film seti tarafından henüz bir açıklama yapılmadığından dolayı bu tarih bilinmemektedir. Filmin daha çekilip çekilmeyeceği bile muammada olduğundan dolayı birçok kişi bu konuda ümidini yitirmiştir. Ancak aşağıda yer alan maddelerdeki sebeplerden Now You See Me 3 ne zaman çıkacak sorusu “Çıkmayacak” gibi bir cevaptan uzaktadır.

  • Yönetmeninin belirli olması
  • Senaristinin belirli olması
  • Önceki filmlerinin büyük oranda ilgi toplaması
  • 2020 yılında hazırlık çalışmalarının başlanmasına ait açıklamalar
  • Kaliteli oyuncu kadrosu

Now You See Me 3 Çıkacak mı?

Now You See Me 3 çıkış tarihi bekleyen birçok hayran yapılan açıklamalar doğrultusunda heyecanını tekrardan kazanmıştır. Yapılan açıklamada Sihirbazlar Çetesi 2’de de olduğu gibi Yönetmen olarak Jon M. Chu olacağı netleşmişken, senarist olarak ise Eric Singer anlaşıldığına dair söylemlerde bulunulmuştur. Bu açıklamalar 2020 yılında yapılmış olup ek bir açıklama gündeme gelmemiştir.  Senaristinin belirlenmiş olması Now You See Me 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını bekleyen kullanıcılar için büyük bir umut olmuştur. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Uyumsuz 4 Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir