1. Anasayfa
  2. Oyun

Metin2 Delici Ne İşe Yarar? Delici Vuruş Efsunu Nedir?

Metin2 Delici Ne İşe Yarar? Delici Vuruş Efsunu Nedir?
metin2 delici vuruş ne işe yarar

Metin2 delici ne işe yarar konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde Metin2 delici vuruş şansı ne işe yarar gibi konulara da ayrıntılı olarak anlatacağız. Metin2 delici vuruş ne işe yarar derseniz bazı karakterler için çok gerekli olan bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Düz vuruşlarda dahi etkili olan bu vuruş beceri kullanmadan dahi çok ciddi hasarlar verebilir. Metin2 oyuncuları delici vuruş şansının oyun kazanmada nasıl bir fayda kazandırdığını merak etmektedir. Şimdi metin2 delici vuruş efsunu ne işe yarar ve karaktere ne gibi özellikler kazandırır hep birlikte öğrenelim.

Metin2 Delici Vuruş Efsunu Ne İşe Yarar?

Metin2’de delici ne işe yarar sorusuna cevap vermek gerekirse hızlı saldırılarda saniyeler içinde düz vuruşta bile rakibinizi alt edebilirsiniz diyebiliriz. Ancak bu özellik Bıçakçı Ninja ve Bedensel Savaşçı için mükemmel bir kazanım iken Şamanlar için pek işe yaramayabilir. Şimdi delici vuruş şansının karaktere kazandırdığı faydaları hep birlikte görelim:

  • Rakibe hiç savunma şansı bırakmaz. Rakibin savunma durumuna göre sadece düz vuruş ile 2 kat daha fazla hasar verme şansınız olur.
  • Normal şartlarda A’daki rakibe vurma leveli 1k iken delici vuruş ile bu level 2.1k olacaktır. Ayrıca farklı bir B rakibi için 2k vurmak gerekirse bu vuruş 2.6k olabilmektedir. Delici vuruş oranınız ne kadar fazla ise rakibi alt etme oranınız doğru orantılı olarak artar.
  • Metin2 delici vuruş için uygun olan karakterleri Bedensel Savaşçı, Bıçakçı Ninja, Lycan, Büyülü Silah karakterleridir. Bu karakterler için delici vuruş oldukça sağlam ve etkili bir efsundur.

Metin2 delici ne işe yarar sorusunun ardından en merak edilen sorulardan biri de Metin2 Delici Vuruş Hangi Itemler İçin Kullanılır olmuştur. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Metin2 Delici Vuruş Hangi Itemler İçin Kullanılır?

Metin2 delici vuruş şansı ne işe yarar ve hangi karakterler için kullanılır konusuna değindik. Peki, bu vuruş efsunu hangi item’larda kullanılır?

Metin2 delici vuruş efsunu silahlar, kolyeler ve bilezikler gibi itemler’a gelmektedir. Bu itemlara yüklenen delici vuruş gücü ile rakibi kısa sürede dize getirmek mümkündür. Eğer saldırı hızınız çok iyi ise bu delici vuruş daha fazla işe yarayacaktır. Düz vuruşları 2 katına çıkaran bu özellik oyundaki belli başlı karakterin gücünü artırmaktadır. Bu özellik Kritik Vuruş ile birlikte kullanılırsa rakibe karşı daha avantajlı olunmasını sağlar. Metin2 delici ne işe yarar konusuna bu içeriğimizde değindik.

🔗Minecraft Büyü Kitabı Nasıl Yapılır🔗

İlginizi Çekebilir