1. Anasayfa
 2. Oyun

Lol Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır – 2023

Lol Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır – 2023
lol şifre değiştirme

Lol şifre değiştirme, hesabına ait mevcut şifresini değiştirmek isteyen lol oyuncularının araştırdığı bir durumdur. Hesaplarının şifresini daha güvenilir olması adına ya da başka nedenlerden dolayı değiştirmek isteyen kullanıcılar lol hesap şifre değiştirme şeklinde internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapmaktadır. İçeriğimizde sizlere en kolay ve hızlı bir şekilde lol şifre değiştirme adımlarını vereceğiz. Bu sayede şifrenizi sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Lol Hesap Şifre Değiştirme

Riot Games’in başarılı yapımlarından biri olan LOL, açılımı ile League Of Legends dünya çapında en fazla oyuncu kitlesine sahip oyunlardan biri haline geldi. Bununla birlikte kullancıı sayısı her geçen gün katlanmaya devam ediyor. LOL kullanıcılarının özellikle son zamanlarda akıllarına takılan sorulardan biri Lol şifre değiştirme hakkında.

Oyuncular belirli bir süreç boyunca belirli bir seviyeye getirdiği hesaplarını daha güvene almak için lol hesap değiştirme işlemine başvuruyor. Bu sayede düzenli olarak şifrelerini yenileyen kullancılar, olası kötü niyetli kişilere karşı önlemlerini alabiliyor. Tabii şifre değiştirme yapmak isteyen kullanıcıların tek sebebi bu olmayabiliyor. Peki lol hesap şifre değiştirme işlemi adımları nelerdir?

lol şifre değiştirme
lol şifre değiştirme

Lol Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

League of Legends, özellikle son yıllarda tartışmasız olarak en önemli oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise oyunun e-spor haline gelmesidir. Böylesine büyük ve çok fazla rağbet gören oyunu kötü amaçla kullanmak isteyen insanlar da ortaya çıkmakta. Bu nedenle oyuncular hesaplarının çalınmaması için oldukça dikkatli olmalı ve hesaplarını güvende tutmalı.

Lol hesabını güvene almanın en etkili yöntemlerinden biri de Lol şifre değiştirme işlemidir. Çünkü kötü niyetli insanlar, çalmak istedikleri hesabın ilk olarak şifresini öğrenmeye çalışırlar. Ancak oyuncu düzenli olarak şifre değiştirme işlemini gerçekleştirdiğinde bu iş onlar için oldukça zor hale gelir.

Lol şifre değiştirme için izlenilebilecek çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında telefon numarası ile şifre değiştirme gelmektedir. Ancak kullanıcı tercihine göre kişi e posta yardımı ile de şifresini sıfırlayabilir ve değiştirebilir. Bu içeriğimizde her iki yöntemi sizlere detaylı olarak adım adım sunduk. İlgili adımları takip ederek Lol şifre değiştirme işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Lol e Postasız Şifre Değiştirme

Lol hesap şifre değiştirme yöntemlerinin başında e posta olmadan şifre değiştirme yöntemi gelir. Bu yöntem en çok tercih edilmesi ile birlikte en kolay yöntemlerden biridir. Ancak bu yöntemi uygulamak için ilk olarak mevcut şifrenizi bilmeniz gerekir. Eğer mevcut şifrenizi bilmeden değiştirme işlemini yapmak istiyorsanız bir sonraki başlıktan okumaya devam edebilirsiniz. Şimdi ise şifre değiştirme adımlarımıza geçelim.

 • İlk olarak Riot Games platformuna gidin ve “Giriş Yap” arayüzünü görüntüleyin.
 • Şifre ve kullanıcı adı kısımlarına kendi Lol hesap bilgileriniz ile doldurun.
 • Hesabınıza giriş yapmanızın ardından yan kısımda yer alan “Riot Hesap Girişi” seçeneğine basın.
 • Açılan sayfadan aşağı doğru inin ve “Şifre Değiştir” seçeneğine tıklayın.
 • Ardından mevcut şifrenizi ve oluşturmak istediğiniz şifrenizi uygun boşluklara yazın.
 • Son olarak “Değişikleri Kaydet” seçeneğini seçin.

İşte Lol şifre değiştirme bu kadar basit. Eğer mevcut şifrenizi bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

lol şifre değiştirme
lol şifre değiştirme

Lol Telefon Numarası ile Şifre Değiştirme

Bu bölümde lol hesap şifre değiştirme işleminin farklı bir yöntemini göstereceğiz. Bu yöntemin özellikle şifresini bilmeyen oyunculara yönelik olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü işlemi uygularken herhangi bir şifre bilgisi girmenize gerek kalmayacaktır. Dilerseniz adımlarımıza geçelim.

 • Öncelikle Riot Games platformuna gidin ve “Giriş Yap” arayüzünü görüntüleyin.
 • Karşınıza çıkan giriş yap sayfasında “Oturum Açamıyor Musun?” seçeneğine basın.
 • Hemen ardından “Şifreni Mi Unuttun?” seçeneğini seçin.
 • Açılan ekranda ilk olarak sizden kullancı adı bilgilerinizi isteyecektir. Eğer kullanıcı adınızı biliyorsanız boşluğa yazın.
 • Kullanıcı adınızı unuttuysanız “Kullanıcı Adını Mı Unuttun?” seçeneğine basın.
 • Kullanıcı adınızı girdikten sonra hesabınıza bağlı e-posta adresine şifre sıfırmala maili gelecektir.
 • E posta adresinize gelen maile girin ve şifreyi sıfırlama seçeneği ile şifrenizi değiştirin.

E posta adresinize gelen şifre sıfırlama maili 24 saat boyunca geçerlidir. Bu nedenle verilen süre içerisinde şifrenizi değiştirmelisiniz. Eğer mail üzerinden 24 saat geçerse endişelenmenize gerek yok. Aynı adımları sırası ile tekrar uygulayarak başka bir sıfırlama maili alabilirsiniz. Bu sayede Lol şifre değiştirme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirisiniz.

-> Sıkça Sorulan Sorular <-

Lol şifre değiştirme nasıl yapılır?

Lol şifrenizi değiştirmek veya sıfırlamak için ilk olarak Riot Games platformu üzerinden hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından şifre değiştirme seçeneği ile mevcut şifrenizi hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Lol e postasız şifre değiştirme olur mu?

Lol şifrenizi e postanız olmadan da değiştirmek mümkün. Bunun için Riot Games üzerinden kendi lol hesabınıza giriş yapın ve şifreyi değiştir seçeneği ile şifrenizi yenileyin.

Lol telefon numarası ile şifre değiştirme olur mu?

Lol şifrenizi çeşitli yollardan değiştirebilirsiniz. Eğer hesabınıza bağlı bir telefon numarası varsa ve mevcut şifrenizi unuttuysanız telefon numaranız ile lol şifrenizi değiştirebilirsiniz.

PUBG canavar kamyon nerede? nasıl alınır? 2022

İlginizi Çekebilir