1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

La Casa de Papel: Kore Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’in vazgeçilmez dizilerinden biri olan ve popülerliğini her daim koruyan La Casa de Papel dizisinin kore versiyonu geliyor. Netflix tarafından paylaşılan La Case de Papel: Kore tanıtım videosu hayranlar tarafından büyük merak uyandırdı. Peki La Case de Papel Kore ne zaman çıkacak?

La Casa de Papel: Kore Ne Zaman Çıkacak?

La Casa de Papel: Kore Ne Zaman?

Netflix’in vazgeçilmez dizilerinden biri olan ve popülerliğini her daim koruyan La Casa de Papel dizisinin kore versiyonu geliyor. Netflix tarafından paylaşılan La Case de Papel: Kore tanıtım videosu hayranlar tarafından büyük merak uyandırdı. Peki la case de papel kore ne zaman çıkacak?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda La Case De Papel dizisinin final sezonu ile diziye veda etmiştik. La case de papel, yayımlandığı ilk günden bu yana büyük bir sevgi ve heyecanla izlenen bu dizinin final vermesi ise hayranları epey bir üzmüştü.

Bunun üzerinde Netflix dizinin baş karakterlerinden birine özel film yapacağını ve hatta 2023 yayımlanacağını açıklamıştı. 19 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan “La Case de Papel: Kore” tanıtım videosu ise dizinin şekilleneceğini ve yeni versiyonlarının çıkacağını bizlere gösteriyor.

La Case de Papel kore ne zaman çıkacak sorusuna ise henüz net bir cevap maalesef ki yok ancak yakın bir zamanda görebileceğimizi umut ediyoruz. Hayranların merakla sorduğu sorulardan biri de la case de papel kore dizisinin asıl dizi ile aynı olup olmayacağı.

La Case De Papel Film Konusu

La Case De Papel filmi bildiğiniz üzere bir soygun dizisi. Tabii ki la case de papel kore dizisi de bizlerin karşısına bir soygun dizisi olarak çıkacaktır. Ancak dizi önceki ile aynı olup olmayacağı hayranların merakla beklediği sorular arasında.

Tanıtım filminde başkarakterlerin tanıtımı ve profesörün çeşitli analizler yapıp duvarda asılı olan 6 farklı maskeyi görüyoruz. Bu da dizinin olaylar başlamadan önce profesörün geçmişine bizleri götürüyor.

Peki sizce La Case de Papel: kore dizisi eski dizinin kopyası mı yoksa devamı niteliğinde mi olacak? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.