1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Kingdom 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kingdom 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kingdom 3. sezon ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde, Kingdom ne zaman gelecek ve çıkış tarihi gibi konuları da ele alacağız.

Kingdom 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kingdom, Netflix tarafından birçok izleyiciyi kendine bağlamayı başarabilen bir yapım olmuştur. 2019 yılında korku kategorisinde ilgiyi üzerine toplamayı başarabilen Kingdom dizisi, hayranları tarafından 3. Sezonu merakla beklenmektedir.

Diziyi izlemeye başlayan seyirciler kısa sürede tüm bölümleri bitirebilmekte ve 3. Sezonun olup olmayacağına dair sorular sormaktadır. Kingdom 3. Sezon ne zaman çıkacak sorusuna cevap vermek gerekirse eğer net bir cevap verebilmek mümkün olmayacaktır. Çünkü Netflix, Kingdom 3. Sezon Çıkacak mı sorusuna karşın herhangi bir açıklamada bulunmamakla beraber resmi olarak yenilenme almadı.

Kingdom 3. Sezon Kadrosu

Kingdom 3. Sezon çıkıp çıkmayacağı belli değil iken yeni sezonun gelmesi dahilinde önceki sezona göre hangi oyuncuların oynayıp oynamayacağı az çok tahmin edilebilmektedir.

  • Veliaht Prens (Chang Ju Ji-Hoon)
  • Seo-Bi Bae (Doo-Na)
  • Young-Shin (Kim Sung-Kyu)
  • Jun Suk-Ho (Jo Beom-Pal)

Dizinin olası şekilde devam etmesi halinde yukarıda yer alan oyuncuların oynaması beklenmektedir. Ancak bunların resmi bilgi olmadığını bilmeniz, birer tahminden ibaret olduğunu unutmamanız gerekir.

Kingdom 3. Sezon Çıkacak mı?

Netflix dizisi olan Kingdom, korku kategorisinde olan dizisinin ilk sezonunu 2019 yılında yayınlamasının ardından 2. Sezonu ise 2020 yılında yayınlanmıştır. Günümüz tarihi 2022 yılı olmasına dayanarak yeni sezonun gelmesinin zor olduğunu söylemek gerekir. Ancak yine de diziyi seven kişilerin umudunu yitirmemesi gerekir.

Çünkü 2020 yılından sonra pandemi süreci birçok dizi-film sektörünü sekteye uğratmasından kaynaklı olarak Kingdom 3. sezon ne zaman çıkacak, dizisi de bu konuda engele uğramış olabilir. Kingdom 3. Sezon çıkacak mı sorusuna net bir cevap verilemese de daha yeni bölüm gelmeyeceğine dair bir açıklamanın yapılmadığını da belirtmek gerekir.

Üstelik 8.3 IMDB puanına sahip bir dizi olması bu dizinin devam edilebilirlik potansiyelini göstermektedir. Her ne kadar yeni sezon onayı verilmese de dizinin iptal edilmemiş olması hayranları tarafından umudun korunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Kısım Gelecek Mi?” adlı makalemize de göz atmayı unutmayın.