1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Karanlık Zihinler 2 Ne Zaman Çıkacak?

Karanlık Zihinler 2 Ne Zaman Çıkacak?
karanlık zihinler 2 ne zaman çıkacak

Karanlık zihinler 2 ne zaman çıkacak konusuna değindiğimiz bu bölümde karanlık zihinler 2 film ve karanlık zihinler 2 buz kapanı izle hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz. Bu sayede the darkest minds 2 ne zaman gelecek sorusunun cevabını kesin ve net bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Karanlık Zihinler 2 Çıkacak Mı

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen karanlık zihinler 2, ilk filmin ardından ne zaman gelecek, çıkacak mı vb. soruları beraberinde getiriyor. Karanlık zihinler 2 ne zaman sorusunu yanıtlamadan önce ilk olarak karanlık zihinler 2 çıkacak mı sorusunun cevabını vermeliyiz. 2018 yılı bilim kurgu filmi olan karanlık zihinler hakkında, 2. filmin çıkacağına dair günümüzde birçok söylentiler yer alıyor. Peki tüm bu söylentiler gerçek mi? Karanlık zihinler 2 film geliyor mu?

Konuya dair henüz yapım ekibinden resmi bir açıklama gelmedi. Ancak filmin hayranları buna rağmen 2. filmi beklediklerini ve 2022 yılında ya da 2023 yılında yeni bir filmin geleceği konusunda ısrarcı davranıyor. Tabii 2018 yılında başlayan bir projenin tekrar işlemeye başlaması ve yeni bir filmin ortaya çıkması, ilk filmi severek izleyen kitle tarafından hoş karşılanır. Ayrıca karanlık zihinler film bir kitap uyarlaması olduğundan dolayı da karanlık zihinler 2 buz kapanı çıkması filmin devamı niteliği taşır.

karanlık zihinler 2 çıkacak mı, karanlık zihinler 2 gelecek mi, karanlık zihinler 2 ne zaman çıkacak
karanlık zihinler 2 çıkacak mı

Karanlık Zihinler Nasıl Bir Film

Söz konusu karanlık zihinler, bir veba salgını sonucunda milyonlarca insanın ölümünü ve bir grup gencin de bu salgından kurtulma hikayesini anlatıyor. Oldukça farklı ve bilim-kurgu hikayesine sahip olan bu filmde bizleri çeşitli aksiyon ve macera sahneleri karşılamakta. Ayrıca filmin ana karakterlerinden biri olan Ruby, çeşitli güçlere sahip. Bu da filmi daha da ilginç kılan bir detay.

Karanlık zihinlerin ilk filminde sadece Ruby adlı bu karakter hayatta kalmıyor tabii. Onun gibi hayatta kalabilen birçok genç ve grup var. Bu gençlerin ise kendilerine ait çeşitli güçleri bulunmakta. Bu nedenle de aynı güçlere sahip olan kişiler birlik olarak gezmekte. Dilerseniz renklerle tanımlanan bu grupları ve ne anlamlara geldiklerini sizler için sıralayalım.

  • Mavi: Telekenizi
  • Yeşil: İleri Zeka
  • Sarı: Elektrik Yönetimi
  • Kırmızı: Ateş Yönetimi
  • Turuncu: Zihin Kontrol

Ruby adlı karakterimiz sıraladığımız bu grupların “turuncu” renkli olanında yer almakta. Ancak karakterimiz, diğer gruplara göre sahip olduğu güçleri daha iyi yönetebiliyor ve kullanabiliyor. Bu da Ruby Dale’yi ana karakterimiz yapan olay.

The Darkest Minds 2: Çıkış tarihi

Karanlık zihinler (The Darkest Minds) 2 çıkış tarihi hakkında bir çok bilgi yer alsa da , bu bilgilerin çoğu doğru değil. Özellikle de günümüz internet dünyasında karanlık zihinler ne zaman çıkacak şeklinde aramalar yapıldığında birçok yalan bilginin yer aldığı sayfalar ile karşılaşabilirsiniz. İşin gerçeği the darknest minds 2 hakkında henüz hiçbir resmi açıklama bulunmuyor. Bu nedenle karanlık zihinler 2 çıkış tarihi ya da çıkacak mı gibi soruların cevabı da “bilinmiyor” şeklinde olacaktır.

2014 yılında projesi satın alından the darknest minds, yapım aşaması 4 yıl kadar sürmesi nedeni ile 2018 yılında karşımıza çıkmıştı. Yani yapımcılar eğer tekrar kaliteli bir film ortaya çıkarmak istediklerinde, senaryo ve çekim aşamaları gibi süreçler 4 yıl ya da daha fazla sürebilir. Bu da demek oluyor ki karanlık zihinler 2 film 2022 yılının sonlarına doğru ya da 2023 yılı içerisinde bizleri yepyeni bir fragman ile karşılayabilir. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Gelecek (Öğrenmek İçin Tıkla)

Sıkça Sorulan Sorular

Karanlık Zihinler filmi IMDb puanı kaçtır?

Serinin en beğenilen ve ilk çıkan filmi olan Karanlık Zihinler’in IMDb resmi sitesine göre puanı  5.7’dir.

Karanlık Zihinler Netflix’te var mı?

Karanlık Zihinler henüz herhangi bir dijital film dizi platformunda yer almamakta. Ancak bu durum sürekli devam etmeyebilir. Yakın zamanda Karanlık Zihinler dijital platformlarda da yerini alacaktır.

Buz Kapanı: Karanlık Zihinler 2 kitabı kaç sayfa?

Dizinin Kitap serisinde yer alan Buz Kapanı tam 560 sayfadan oluşmaktadır. Ancak sayfa sayısı kitabı basan yayınevlerine göre farklılık gösterebilir.