Joker 2 Ne Zaman Çıkacak ⭐️ Açıklama Geldi!

Joker 2 Ne Zaman Çıkacak

Joker 2 ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. İlk filminin ardından oldukça beğeni toplayan Joker, son zamanlarda bir devam filmi için artan talepler sonucu 2. filmini çıkarmayı düşünüyor. Peki Joker 2 ne zaman çıkacak ya da Joker 2. filmde neler olacak gelin hep birlikte bu soruları yanıtlayalım.

Joker 2 Çıkacak Mı?

Derin konular eşliğinde ilk filminde güldürmeyen Joker, klasik çizgi romanların her zamankinden daha farklı olabileceğini kanıtlamıştı. Kısa sürede 1.000.000$ hasılat yapan Joker 1, dünyanın en fazla kazanan filmleri arasında ilk 10 sıraya girdi. Peki bu kadar çok beğenilen ve izlenen bir filmin, devam bir filminin çıkması mümkün mü?

Film yapımcıları ilk filmden bu kadar kar etmeleri sonucu, devam filmi için de istekte bulundular. Ancak filmin yazarı ve yönetmeni olan Todd Phillips ve oyuncu Joaquin Phoenix, henüz bu konu hakkında ilerlemiş değiller. Bunun yanı sıra filmin hayranları da yeni filmin senaryosunun halktan gizli bir şekilde yazıldığını savunmakta. Bu bakımdan Joker 2 filmi hala gizliliğini koruyor.

Joker 2 Ne Zaman Çıkacak?

Birçok kişinin merak ettiği Joker 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı henüz net bir şekilde yanıtlanmasa da, çeşitli tahminler yürütülerek bir sonuca varılabilir. Özellikle de bu konuda hayranların katkısı büyük. Hali hazırda ilk filmin gişe rekorları kırması, yeni bir film hakkında fan fragmanları ve teorileri de beraberinde getirdi. 2019 yılında ilk filmi çıkan Joker’ın üzerinden tam 3 yıl geçti. Ancak hala yeni bir film hakkında açıklama yapılmadı. Peki Joker 2 ne zaman gelecek?

Hayranlar tarafından Joker 2 filminin 2024 yılı içerisinde gelmesi bekleniyor. Ancak o zamana kadar bir açıklama gelmezse, 2. filmin çıkacağının duyurusunun ardından 2 yıl sonrasında geleceği düşünülmekte. Bunun yanı sıra Red Notice gibi izlenme rekorları kıran filmlerde devam filminin çıkacağı 1 ay sonrasında duyurulurdu. Ancak Joker hakkında böyle bir duyurunun gelmemesi de ayrı bir konu. Bu içeriğimizde Joker 2 ne zaman çıkacak ve Joker 2 olacak mı gibi konulara değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Disney Plus Hangi Filmler Var” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Mobil sürümden çık