1. Anasayfa
  2. Haber

Jin Ne Zaman Askere Gidecek⭐️BTS’den Açıklama Geldi!

Jin Ne Zaman Askere Gidecek⭐️BTS’den Açıklama Geldi!
Jin Ne Zaman Askere Gidecek

Jin ne zaman askere gidecek konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Sahne adı ile tanıdığımız Jin yani Kim Seok-jin hakkında BTS hayranları tarafından birçok soru sorulmaya başladı. Bunların başında ise Jin ne zaman askere gidecek konusu yer alıyor. İçeriğimizin ilerleyen bölümlerinde Kim Seok-jin‘in ne zaman askere gideceğini ve askerliğini ne zaman bitireceğini sizlere aktaracağız. 😎

Jin Ne Zaman Askere Gidecek?

BTS grubunun vokali olarak tanıdığımız ve sahne adı ile bildiğimiz Jin, Güney Kore’li şarkıcı müzik yazardır. Ülkemizde de birçok hayranı yer alan Jin’in ne zaman askerlik yapacağı ve ne zaman askere gideceği özellikle de son dönemlerde birçok kişi tarafından merak konusu olmuştur. Peki jin ne zaman askerliğini yapacak?

BTS üyelerinden biri olan Jin’in ne kadar askerlik yapacağı hakkında geçtiğimiz dönemlerde bir belge yayınladı. Yayınlanan belgeye göre Jin’in 2021 yılının sonuna kadar askerlik yapacağı belirtilmişti. ✌️ Bilindiği üzere ülkemizde bedelli askerlik olayı ile kısa bir süre askerlik yaparak, askerliği tamamlayabiliyoruz. Ancak aynı durumun bazı ülkelerde de geçerli olduğunu söyleyemeyiz. Bunun yanı sıra Güney Kore gibi ülkelerde başta sanatçılar da olmak üzere yoğun bir kontrol çalışmaları yapılmakta. Bu nedenle de Jin’in 2021 yılına kadar askerliğini yaptığı resmi olarak açıklandı.

Jin Ne Zaman Askere Gidecek

Jin Ne Kadar Süre Askerlik Yaptı?

BTS yıldızlarından biri olan Jin, yine BTS hayranları tarafından sıklıkla aratılmakta. Bu kadar ilgi ve alakayı üzerine çeken bir sanatçı hakkında merak edilen sorulardan biri de Jin ne zaman askere gidecek konusu oluyor. Bir önceki bölümde de bahsettiğimiz üzere Jin 2021 yılının sonuna kadar askerliğini yaptığını belirtmiştik. Ancak ne kadar süre askerlik yaptığı hakkında bilgi vermemiştik.

Açıkçası Jin’in ne kadar süre askerlik yaptığı hakkında net bir açıklama yok. Bunun yanı sıra Jin’in 2021 yılında askerlik yapmadığına dair söylemler de mevcut. Hatta yabancı kaynaklara göre “29 yaşındaki Jin’in muafiyet almadığı takdirde bu yıl askere gitmesi bekleniyor.” ifadeleri yer almakta. Peki sizlerin düşünceleri neler? BTS yıldızı Jin sizce askerlik yaptı mı? 🤔

Benzer bir içeriğimiz – Killing It 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?