1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak?

Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak?
Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak

Heart of stone 2 ne zaman çıkacak, özellikle son zamanlarda oldukça tartışma konusu oldu. Aksiyon ve macera dolu bir ajan filmi olan Heart of stone, 11 Ağustosta Netflix platformunda yayınlanmıştı. İçerisinde yoğun olarak gizem ve adrenalin dolu film, hayranlar tarafından çok fazla beğenilerek Heart of stone 2 ne zaman çıkacak sorularını akıllara soktu. Peki Heart of stone 2 çıkacak mı veya 2. film ne zaman gelecek?

Heart Of Stone 2 Çıkacak Mı?

Bir istihbarat ajanını konu alan Heart Of Stone, tehlikeli bir hackerın bazı bilgileri çalmasını önlemeye çalışmasını konu almaktadır. Gerek savaş sahneleri gerekse dövüş sahneleri ile seyirciyi her dakika endişe içerisinde bırksa da, Netflix’in en beğenilen filmleri arasına girmeyi başardı. Bu kadar beğenilen film arkasında heart of stone 2 ne zaman çıkacak sorularını bırakıyor.

Yakın zamanda ilk filmi yayınlanan film, yeni filmi hakkında çeşitli açıklamalara yer verdi. Özellikle oyuncuların vermiş olduğu röportajlarla birlikte Heart Of Stone 2 için beklentiler başladı. Her ne kadar filmin yayınlanmış olduğu Netflix platformu resmi olarak bir açıklamada bulunmasa da, hayranlar tarafından çeşitli teoriler sürülmeye devam ediyor. Böylece Heart Of Stone 2 çıkacak mı, konularına açıklık getirilmeye çalışılıyor.

Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak
Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak

Heart Of Stone 2 Çıkış Tarihi

heart of stone 2 ne zaman çıkacak hakkında araştırmalar devam etmekte. Henüz ilk filmin yeni yeni vizyona girmesi nedeni ile net bir çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor. Ancak ortalama olarak bir tarih verilebilir. Netfilx platformunda yayınlanan bir filmin rağbet görmesinin ardından 2. si çekilmeye karar verildiğinde bazı süreçlerden geçmektedir. Bu süreçler; hazırlık, çekim, montaj ve yayınlanma olarak sıralanmaktadır.

Heart Of Stone 2 çıkış tarihi bu maddeler ele alınarak değerlendirildiğinde, 2. filmin ortlama 1 ila 2 yıl kadar sürenin ardından çıkacağı düşünülüyor. Bu sürece göre ise 2024 ile 2025 yılları aralığında çıkacağı tahmin edilmekte.

Heart Of Stone 2 Fragman

Heart Of Stone 2 hakkında merak konusu olan bir diğer konu ise 2. filmin fragmanı hakkında oluyor. Her ne kadar heart of stone 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını bu fragmanlarda alamasak da, hayran kitlesini mutlu ediyor. Bunun sebebi fragmanların resmi olmamasından kaynaklanıyor. Eğer resmi fragmanı izlemek isterseniz, 2. filmin duyurusunun ardından Netflix resmi youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

Heart of stone 2 ne zaman çıkacak

Bu fragman yine filme ait olmakla birlikte, Heart Of Stone 2’yi yansıtmak amacı ile eklenmiştir. Henüz resmi olarak bir fragman bulunmamaktadır.

Heart Of Stone 2 Oyuncu Kadrosu

Oldukça tehlikeli ve aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı Heart Of Stone hakkında birçok şey merak ediliyor. Bunların başında heart of stone 2 ne zaman çıkacak olsa da, filmin oyuncu kadrosu da merak edilen konular arasında yer alıyor. İşe Heart Of Stone oyuncu kadrosu;

OyuncularRolleri
Alia BhattKeya Dhawan
Gal GadotRachel Stone
Jamie DornanParker
Matthias SchweighöferJack of Hearts
Jing LusiTheresa Yang
Sophie OkonedoActress
Heart Of Stone 2 Oyuncuları

Verilen tabloyu inceleyerek Heart Of Stone 2 oyuncularına ve rollerine bakabilirsiniz.

Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak
Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak

Heart Of Stone 2 Yönetmen Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunun yanı sıra yönetmen kadrosu da oldukça merak konusu olmuş durumda. Özellikle geçtiğimiz dönemlerde başarılı yönetmenlerin yer aldığı Netfilx platformu, yine başarılı yönetmenlerle başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Peki Heart Of Stone 2 yönetmen kadrosunda kimler var?

  • Tom Harper (Yönetmen)
  • Greg Rucka (Senarist)
  • Allison Schroeder (Senarist)

Heart Of Stone 2’nin başında oldukça başarılı yönetmen Tom Harper’ın yer aldığını söyleyebiliriz. Bu başarılı ve azimli yönetmenin diğer filmleri de aşağıdaki listede sıralanmıştır.

  • Balon Pilotları 2019
  • Vahşi Rose 2018
  • Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği 2014
  • Minik Kahramanlar 2011
  • The Scouting Book for Boys 2009
  • Savaş Kitabı 2014

Listede sadece yönetmenin filmlerinden bazılarına yer verilmiştir.

-> Sıkça Sorulan Sorular <-

Heart Of Stone 2 Ne Zaman Çıkacak?

Heart Of Stone 2 ne zaman çıkacağı her ne kadar resmi olarak açıklanmasa da, yeni filmin 2024-2025 yılları arasında Netflix platformuna girmesi bekleniyor.

Heart Of Stone 2 Çıkacak Mı?

İlk filmin ardından oldukça rağbet gören Heart Of Stone, 2. filminin çıkması bekleniyor. Ancak ilk film yeni yeni Netflix’e geldiği için resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Heart Of Stone 2 Çıkış Tarihi

Aksiyon ve macera dolu sahneleri ile seyirciyi ekrana kitleyen Heart Of Stone 2’nin çıkış tarhihi 2024-2025 yılları arasında olduğu biliniyor.

Bu içeriğimizde heart of stone 2 ne zaman çıkacak konusuna değindik. Dilerseniz Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? (okumak için tıkla) adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir