1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak? Yeni Film Tarihi!

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak? Yeni Film Tarihi!
hayalet sürücü 3 ne zaman çıkacak

Hollywood serilerinin en meşhurlarından birisi olan Hayalet Sürücü serisi son yıllarda kendini bir hayli unutturdu. Ülkemizde çekilen seri filmi ne yazık ki istenen başarıyı yakalayamadı. Ancak yine de Hayalet Sürücü serisini merakla bekleyen ciddi bir kitle var. Bu hayran kitlesi Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu sıklıkla dile getiriyorlar.

Hayran kitlesinin bu denli meraklı olması aslında sadece basit bir sabırsızlıktan ibaret değil. Son filmde hikaye ile ilgili bazı detaylar ortada kalmıştı ve bu detayların açıklığa kavuşturulması oldukça önemli. Özellikle de filmin hayranları için. Tabi ki de böyle büyük bütçeli filmleri hızlı bir şekilde hazırlamak mümkün değil. Bu nedenle yapımcılar belirli tarihlerden söz ediyorlar.

hayalet sürücü 3 ne zaman çıkacak
hayalet sürücü 3 ne zaman çıkacak

Hayalet Sürücü 3 Olacak mı?

Birçok hayran Ghost Rider serisinin bir filmi daha olacağını düşünüyor. Ancak bu konuda net bir cevap vermek bile oldukça zor. Çünkü son filmdeki gişe başarısızlığı yapımcıların bu seri ile ilgili şüpheye düşmelerine neden oldu. Ayrıca yeni bir yapımın ne kadar mantıklı olacağını sorguluyorlar.

Bu konuda hayranların yapımcılara kızgın olması oldukça anlaşılabilir ve tabi ki de Hayalet Sürücü 3 Olacak mı? sorusuna olumlu bir cevap almayı bekliyorlar. Ancak ne yazık ki bu konuya dair haberler pek olumlu değil. Sinema sektörü ile ilgili haber yapan önemli kuruluşlar bu serinin sona erdiğini ve yeni bir filminin olmayacağını dile getiriyorlar.

Tüm bunlara rağmen kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Hollywood yapımcılarının bazen ne yaptığını anlamak oldukça zor olabiliyor. Bir anda beklenmedik seriler tekrardan dönebiliyor. Bu tip bir durum Hayalet Sürücü 3 için de geçerli olabilir.

hayalet sürücü 3 çıkış tarihi
hayalet sürücü 3 çıkış tarihi

Ghost Rider Ne Zaman Çıkacak?

Henüz Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu yanıtlamak ne yazık ki mümkün değil çünkü yapımcılar bu konuyla ilgili bir açıklama da bulunmuyorlar. Daha kötüsü, filmin çıkıp çıkmayacağına dair yetkili bir ağızdan da açıklama gelmiş değil. Hayranlar açısından üzücü bir durum. Ancak yine de birçok otorite bu serinin yarım bırakılmayacağını ve er ya da geç tamamlanacağını ifade ediyor. Ayrıca Godzilla 3 ne zaman gelecek hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Hayalet Sürücü 3 Fragman

Hayalet sürücü 3 fragman, henüz dizi yayına sürülmediğinden dolayı çıkmadı. Ancak dizinin çekimleri tamamlandıktan bir süre sonra fragmanın tamamlanması gerekiyor. Her ne kadar hayalet sürücü 3 fragman çıkmasa da hayalet sürücü 2 fragman hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Dilerseniz hayalet sürücü 3 fragman izlemeden önce eski fragmana göz atalım.

hayalet sürücü 3 fragman

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Henüz Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu yanıtlamak ne yazık ki mümkün değil çünkü yapımcılar bu konuyla ilgili bir açıklama da bulunmuyorlar. Ancak bu kadar başarılı olan bir serinin devamının geleceği bariz bir şekilde belli.

İlginizi Çekebilir