1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Harry Potter Lanetli Çocuk Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Harry Potter Lanetli Çocuk Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Harry Potter Lanetli Çocuk Filmi Ne Zaman Çıkacak

Harry Potter Lanetli Çocuk filmi ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Harry Potter ve Lanetli Çocuk, 2016 yılında J.K. Rowling tarafından yazılıp hayranlarıyla buluşturulmuştu. Bu gelişmenin ardından hayranlar ise Harry Potter Lanetli Çocuk filmi ne zaman çıkacak tarzından sorular sormaya başladı. Ancak bu soruya üzgün bir şekilde cevap verebiliriz. Çünkü yapılan açıklamalar doğrultusunda henüz bu senaryonun filmi için bir hazırlık başlamadığı belirtilmiştir. Bu yüzden Harry Potter Lanetli Çocuk filmi ne zaman çıkacak sorusu yerine Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi çıkacak mı sorusu yöneltilmelidir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Filmi Çıkacak mı?

Hayranları tarafından severek Harry Potter film serisi için yeni film gelip gelmeyeceği akıllarda soru işareti olarak kalmıştır. Haziran 2016’da Londara’da Saray Tiyatrosu’nda 2 bölümlük bir tiyatro ile karşımıza çıksa da hayranlar bu filmin beyaz perdeye aktarılmasını istemektedir. Bunun için de Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi çıkacak mı sıklıkla gündemde yer almaktadır.

  • Tiyatro oyunu yazılırken bu senaryonun filme uyarlanmasına dair herhangi bir planlarının bulunmadığını açıklamışlardır.
  • Bu bilgiye ek olarak Express Haber kaynağına göre aktif olarak Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi için bir hazırlığın bulunmadığı yönünde bilgiler bulunmaktadır.

Yukarıda yer alan maddelerdeki sebeplerden kaynaklı olarak ise Harry Potter Lanetli Çocuk filmi ne zaman çıkacak sorusunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Her ne kadar sevilerek izlenen bir film serisi olsa da kaliteyi bozmamak adına böyle bir karar alınmış olabilir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Filmi Çıkış Tarihi

Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi çıkış tarihi, net olarak bilinmese de umulur ki bir gün Harry Potter serisi devam eder. İzleyici kitlesi olarak yediden yetmişe kadar her kitleyi kendisine bağlamayı başaran bu film serisi için Lanetli Çocuk oyunu büyük bir adım olsa da sinemaya uyarlanmayacağı belirtilmiştir. Bu yüzden hayranları sadece 2 bölümlük bu oyunu okumakla yetinmek zorunda kalacaktır. Benzer bir içeriğimiz olan “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.