1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak

Hancock 2 ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde hancock 2 çıkacak mı gibi soruların cevaplarını vereceğiz. Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Will Smith’in yönetmenliğinde çekilen Hancock, ilk filminin ardından oldukça beğenildi ve ün topladı. Şimdi ise filmin hayranlarının aklında tek bir soru var. Yeni bir film gelecek mi?

Hancock 2 Çıkacak Mı

2008 yılında vizyona giren ve o yılın en iyi filmi olarak görülen Hancock, oldukça dramatik bir hikayeye sahip. Büyük bir ilgi görmesi ile dizinin yönetmenleri tarafından Hancock 2 onayladı. Hatta 2012 yılında bu filmin geleceğine dair resmi açıklamalarda bulunulmuştu. Ancak bilinmeyen sebepler nedeni ile Hancock 2, bahsedilen tarihte vizyona girmedi ve ertelendi. Peki Hancock 2 ne zaman çıkacak?

Hancock 2, 2012 yılından bu yana sürekli ertelese de bu filmin önümüzdeki birkaç sene içerisinde çıkacağına dair bir çok açıklama mevcut. Bu nedenle de yeni filmin önümüzdeki 2023 ya da 2024 seneleri içerisinde gelmesi bekleniyor. Filmin bu kadar gecikmesi ise, çekim sırasında yaşanan olaylara ve sorunlara bağlanıyor.

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak

İlk filmde başka insanların düşüncelerini asla önemsemeyen bir kahraman olan Hancock’un yeni filmde nasıl bir rol üstleneceği oldukça merak edilmekte. Önümüzdeki birkaç sene içerisinde çıkacak olan Hancock 2, büyük bir heyecanla filmin hayran kitlesi tarafından beklenilmekte. Ayrıca “Alvin ve Sincaplar 5 Ne Zaman Çıkacak” adlı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir