1. Anasayfa
  2. Haber

Güvenli Arama Nasıl Kapatılır?

Güvenli Arama Nasıl Kapatılır?
güvenli arama kapatma

Güvenli arama nasıl kapatılır konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Ayrıca Güvenli Arama kapanmıyor ve Güvenli Arama kapatma izniniz yok gibi sorunların nasıl çözüleceği hakkında bilgi vereceğiz. Bu içeriği okuduktan sonra siz de Telefonda Güvenli Arama kapatma ve Chrome Güvenli Arama kapatma nasıl yapılır öğreneceksiniz.

Güvenli Arama Kapatma 2022

Güvenli bir şekilde arama motoru ile aramalar yapmak bazı zamanlarda gerekli olabiliyor. Ancak yine de güvenli aramayı kapatmak da kimi zamanlar gerekebiliyor. Eğer böylesi bir durum söz konusu oluyorsa Güvenli Arama Nasıl Kapatılır? sorusu ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. 

Bu soruya dair dikkat edilmesi gereken nokta güvenli aramayı kapatmak için öncelikle Uygunsuz Sonuç Filtresi ayarlarını değiştirmeniz gerektiğidir. Bu filtreyi kapattığınız zaman zaten güvenli aramayı da kapatmış olacaksınız. 

Uygunsuz Sonuç Filtresi Nasıl Kapatılır? 

Bu yazımızda Android ya da Masaüstü cihazlar için Google Chrome üzerinden Uygunsuz Sonuç Filtresi Nasıl Kapatılır sorusunu yanıtlayacağız. Ancak farklı tarayıcılar ya da işletim sistemleri için farklı çözümler söz konusu olabilir. 

  • Öncelikle Google uygulamasına ya da tarayıcınıza giriş yapın. 
  • Daha sonra sağ üst köşede bulunan, genellikle profil fotoğrafınızın yanında, ayarlar sekmesine tıklayın. 
  • Bu alanda uygunsuz sonuçları gizle adında bir bölüm vardır. Bu bölüme tıklayın. 
  • Son olarak ise Uygunsuz Sonuç Filtresini Kapat şeklinde komut verin ve işlem tamamlandı. 

Güvenli Arama Apple Cihazlarda Nasıl Kapatılır? 

Burada aslında Android ya da Apple farkı çok bir şey ifade etmeyecektir. Önemli olan şey hangi tarayıcıyı kullandığınızdır. Yani buradan yola çıkarak Güvenli Arama Apple Cihazlarda Nasıl Kapatılır sorusuna tam anlamıyla aynı şekilde cevap verebiliriz. Yine Google uygulamasına girin ve ayarlar kısmından Uygunsuz Sonuç Filtresini Kapat komutunu verin, işlem bu kadar basit. 

Tiktok Logosuz Video Nasıl İndirilir?