1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Güneşin Karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak, konusu geçtiğimiz ağustos ayında Netflix platformunda 2. sezon 2. kısmın yayınlanması ile birlikte oldukça gündeme geldi. Başarılı avukat Mick Haller’ın içine girdiği heyecan verici olayları anlatan Güneşin Karanlığında, son kısmın ardından arkasında birçok soru işareti bırakarak aramızdan ayrıldı. Peki Güneşin Karanlığında 3. sezon ne zaman ya da yeni sezon gelecek mi?

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Çıkacak Mı?

Dünya genelinde film ve dizi denildiğinde ilk akla gelen Netflix platformu, çıkarmış olduğu Güneşin Karanlığı dizisi ile pek çok etkileşim almayı başardı. Heyecan dolu maceralar ile sezonlarını sürdüren dizi, yeni sezonunu hakkında birçok soru aldı. Merak edilen bu soruların başında ise güneşin karanlığı 3. sezon çıkacak mı veya çıkacak ise bu ne zaman olacak.

Sizlerin de oldukça merak ettiği bu konuyo dilerseniz açıklık getirelim. Yeni sezonun yakın bir zamanda yayımlanması nedeni ile henüz 3. sezon hakkında bir bilgi sahibi olamıyoruz. Ancak bilgiler her ne kadar resmi olmasa da yeni sezonun çıkacağına dair birçok teori mevcut. Hali hazırda milyonlarca izleyiciyeciye sahip olan Güneşin Karanlığında, ucu açık bir şekilde final yapması pek olası gözükmüyor. Peki sürekli olarak bahsettiğimiz güneşin karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak, konusuna biraz daha derinden bakalım.

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Ne Zaman?

Dizinin ilk sezonu Michael Connelly’in Güneşin Karanlığında kitap serisinden esinlenerek oluşturulmuştu. Bununla birlikte oldukça beğenilen ve yeni sezonlar için çok fazla talep alan bu eser, güneşin karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak, ile tartışma konusu oluyor. 3 Ağustosta Netflix dizi, film ve belgesel platformunda dizinin 2. sezon 2. kısmı yayınlanmıştı. 2. sezon akıllara takılan çok fazla soru ile bitmişti ki, hayranlar 3. sezon hakkında konuşmaya ve tartışmaya başladı.

Güneşin karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak, hakkında birçok teori internetti kaplamış durumda. Bu teoriler arasında en mantıklı olanları ayıklamak gerekirse yeni sezonun ne zaman çıkacağı hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Güneşin karanlığında ilk sezon ile 2. sezon arasında ortalama 1 yıl kadar bir süre olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, 3. sezonun 2024 yaz veya kış dönemlerinde karşımıza çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Fragman

Dizinin hayranları yeni sezonun fragmanı hakkında da sürekli araştırma yapmakta. Güneşin karanlığında 3. sezon fragman için her ne kadar videolar olsa da, bunlar genelde fake oluyor. Bu da tamamen hayran kitlesinin yaptığı resmi olmayan içerikler anlamına geliyor. Ancak Güneşin karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak, sorusu yanıtlamasa da bu içerikler oldukça beğeniliyor.

Güneşin Karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak

Dizinin 3. sezonuna ait resmi fragmanı, çıkış tarihinden ortalama 3-4 ay öncesinde resmi Netflix Youtube adresinde verilmesi bekleniyor. Resmi fragman yayınlandığında içeriğimiz güncellenecek ve 3. sezona ait fragman içeriğimize eklenecektir.

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Olacak Mı?

Başarılı aksiyon, macera ve gizem dizilerinden biri olan Güneşin Karanlığı, bir avukatın yaşadığı olayları konu alarak hızlı bir şekilde büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. 2. sezonun ardından merak edilen sorular arasında Güneşin Karanlığında 3. Sezon Olacak, yer alıyor.

Bu kadar büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir dizi, elbette devam edecektir. Yani 3. sezon her ne kadar resmi olarak açıklanmasa da gelecektir. Önümüzdeki yıllarda Güneşin Karanlığında 3. sezonu beklemekteyiz.

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Oyuncu Kadrosu

İlk sezondan bu yana başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Güneşin Karanlığı, yeni sezonda da güçlü ve başarılı oyunculara yer verecek gibi görünüyor. Güneşim Karanlığında 3. sezon oyuncu kadrosu aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

OyuncularRolleri
Manuel Garcia-RulfoMickey Haller
Neve CampbellMaggie McPherson
Becki NewtonLorna
Angus SampsonCisco
Jazz Raycoleİzzy
Christopher GorhamTrevor Elliott
Krista WarnerHayley
Güneşin Karanlığında 3. Sezon Oyuncuları

Yukarıdaki tabloda dizide yer alan oyuncular ve rolleri verilmiştir. Güneşin Karanlığında 3. sezon ne zaman çıkacak konusunun yanı sıra dizinin yönetmenleri de dikkat çekici unsurlar arasında.

Güneşin Karanlığında 3. Sezon Yönetmen Kadrosu

Dizide yer alan yönetmen kadrosuna da değinmeden olmaz. Aşağıdaki listede Güneşin Karanlığında yönetmen kadrosuna yer verilmiştir.

  • David E. Kelley
  • Ted Humphrey
  • Michael Connelly
  • Ross Fineman
  • Adam Bernstein

Konu ile ilgili olarak Uncoupled 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir