1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Çıkacak? 

Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Çıkacak? 
galaksinin koruyucuları 3 ne zaman çıkacak

Marvel sinema evreni göz önüne alındığında Galaksinin Koruyucuları belki de çok önemli bir yer tutmuyor gibi görünebilir. Ancak bu filmin de gerçekten büyük bir hayran kitlesi var ve bu ekip oldukça eğlenceli, maceracı bir ruha sahip. Sadece bu nedenlerle bile olsa Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Çıkacak sorusuna insanların cevap aramalarını anlayabiliyoruz. Böylesi bir film serisine bu denli yüksek bir ilginin mevcut olması oldukça anlaşılabilir bir durum. 

Galaksinin Koruyucuları Devam Edecek Mi?

Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Çıkacak? Bu soruya direkt bir cevap vermek oldukça zor çünkü Marvel yoğun takvimi nedeniyle uzun bir süre boyunca filmleri belirtilen tarihlerden ertelemek durumunda kaldı. Ancak yine de Galaksinin Koruyucuları 3 için belirtilmiş mevcut tarih 23 Mayıs 2023. Marvel duyurusuna göre Galaksinin Koruyucuları 3 filmi bu tarihte çıkacak ve birçok kişi için de önemli bir tarih olarak düşünülebilir. Peki, neden bu kadar geç çıkıyor? 

  • Marvel’ın önümüzdeki yıllarda takvimi oldukça yoğun ve önceliği olan farklı filmler var. 
  • Galaksinin Koruyucuları 3 filmi hikâye olarak evrenden tam olarak etkileniyor ve bu nedenle farklı hikâyelerin daha önce şekillenmesi gerekebilir. 

Bu nedenlerden dolayı filmin çıkış tarihi biraz geç olacak ve bu da hayranları bir nebze üzüyor. Ancak yine de Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Çıkacak sorusunun net bir yanıtı var ve Marvel bu konuda dürüst davranıyor. Yani gerçekten de önümüzdeki yıl bu film çok büyük ihtimalle çıkacak. 

galaksinin koruyucuları 3 ne zaman çıkacak
galaksinin koruyucuları 3 ne zaman çıkacak

Galaksinin Koruyucuları 3 Çıkacak mı? 

Galaksinin Koruyucuları 3 Filmi Çıkacak mı sorusu birçok hayran tarafından dile getiriliyor. Son zamanlarda habersizce ortadan kaybolan film serileri göz önüne alındığında hayranların bu denli kaygılı olmaları oldukça anlaşılabilir bir durum. 

Evet, Galaksinin Koruyucuları 3 çıkacak. Hem de çok yakın bir süre içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu filmin yapım çalışmaları biraz zor olacağından dolayı bu sürenin uzama ihtimali de söz konusu olabilir. Bu nedenle hayranların biraz daha sabırlı olması ve film için geri sayıma devam etmeleri gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir