1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ferdinand 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ferdinand 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ferdinand 2 ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde sizlere ferdinand 2 çıkacak mı sorusunun cevabını vereceğiz. Savaş ve kavgayı sevmeyen bir boğanın hikayesini anlatan bu animasyon filminin devamı, filmin hayran kitlesi tarafından yoğun bir istek aldı. Peki ferdinand 2 ne zaman gelecek gelin hep birlikte bu sorunun cevabına göz atalım.

Ferdinand 2 Çıkacak Mı?

Ferdinand, ilk filminde bilindiği üzere ana karakterimiz olan Ferdinand’ın arenalara çıkmak istemeyen, daha çok doğada takılmak isteyen, sakin ve barışçıl hayatını anlatıyordu. Ancak karşısına çıkan çeşitli engeller sonucunda her ne kadar arenalara çıkmak istemese de çıkmak zorunda olduğu zamanlar da oldu. Ders veren bir anlatıma sahip olan ilk film, izleyici kitlesi tarafından çok beğenilmişti. Peki ferdinand 2 ne zaman çıkacak?

22 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren ferdinand ilk filminin ardından yeni bir film geleceğine dair birçok açıklamalar oldu. Yapılan bu açıklamalar her ne kadar resmi olmayıp, filmin hayran kitlesi tarafından yapılıyor olsa da birçok kişi ferdinand 2’nin yakın tarihlerde vizyona gireceğini düşünüyor. Peki gerçekten de öyle mi, ferdinand 2 çıkacak mı?

Ferdinand 2 Çıkış Tarihi

Hayranlar tarafından büyük bir heyecanla beklenen ferdinand yeni filmi 2023 yılının sonlarına doğru çıkacağı düşünülüyor. Her ne kadar ilk filmin üzerinden 6 yıl kadar uzun bir süre geçse de hayranlar yeni filmin gelmesi konusunda ısrarlarını sürdürmekte.

Ferdinand 2 ne zaman çıkacak sorularının yanında yeni filmin fragmanı hakkında da bir çok araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmaların sonucunda resmi bir fragmanın henüz yayına sürülmediği gözlemlendi. Ancak yine de ilerleyen zamanlarda ferdinand 2 için bir fragman ile karşı karşıya kalabiliriz. Ayrıca “Sonsuz Deniz Filmi Ne Zaman Çıkacak” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir