1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Herkesin büyük bir merakla beklediği Farzar 2.Sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını öğrenmeye hazır mısınız? 15 Temmuz 2022 de ilk sezonu Netflix’de yayınlanan Farzar dizisi, çok büyük bir beğeni aldıktan sonra binlerce kişi Farzar 2.Sezon ne zaman çıkacak yada Farzar 2. sezon çıkacak mı? gibi sorular sormaya başladı. 

Farzar 2. Sezon Çıkacak Mı?

Farzar, Roger Black ve Waco O’Guin tarafından yaratılan, animasyonlu bir komedi dizisi olarak karşımıza çıkmıştı. Aynı zamanda karakterleri ve animasyonları genişletmek adına bazı bilim kurgu ögeleri de içeriyor. 

Farzar, bencil bir savaşcı olan Renzo tarafından, kötü uzaylı Bazarck’tan kurtarılan bir gezegenin adıdır aslında. Daha sonra savaçı Renzo büyük bir çatı altında bir insan kolonisi oluşturdu ve Kraliçe Flammy ile evlenerek,  Farzar’ın çarı olmuştu. On bölüm süren ilk sezonun ardından binlerce Farzar hayranının aklındaki tek soru Farzar 2. Sezon Çıkacak Mı ve Farzar 2.Sezon ne zaman çıkacak olmuştu.

Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Peki hayranları tarafından büyük bir ilgi ile beklenen Farzar dizisinin yeni sezonu ne zaman çıkacak. Bildiğiniz üzere, ilk sezonda insandan askere dönüşmüş bir siborg olan Scootie, Val ve Mal kardeşler, yapışık ikizler Barry, çılgın bir bilim adamı Billy ve kaostan hoşlanan uzaylı Zobo’dan oluşan Shat adında özel bir ekip kurulmuştu. Ve zor günler yaşayan Fichael Bazarack’ı öldürmedeki başarısızlığından sonra ve Farzar‘ı Renzo’dan geri alma planlarının suya düşmesinden sonra yeni planlar kurmuştu. Tahminimizice yeni sezonda bu planlara tanıklık edeceğiz.

Peki Farzar 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

15 Temmuz 2022 de ilk sezonu yayınlanan 10 bölümlük Farzar dizisinin 2.sezonunun çıkış tarihi hakkında dizinin hayran kitlesinin birçok tahmini var. Fakat, birçok Farzar hayranı Farzar 2.Sezon ne zaman çıkacak ve Farzar 2. Sezon Çıkacak Mı sorularına cevap aramakta. Yapılan açıklamaya göre Farzar dizisinin 2. sezonu 2023’ün ortalarına doğru, Netflix platformunda yayınlanacağı bildirildi.

Bu yazımızda Farzar 2.Sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını verdik. Umarım okuyucularımız için ve Farzar hayran kitlesi için faydalı olmuştur. Benzer bir içeriğimiz olan “Alba 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir