1. Anasayfa
  2. Haber

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
farmasi üyelik iptali nasıl yapılır

Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde sizlere farmasi üyeliği iptali ve farmasi üyeliği nasıl iptal edilir detaylı bir şekilde anlatacağız.

Farmasi Üyelik İptali

İlaç ham madde üretimi amacı çerçevesinde kurulmuş olan kozmetik ürün şirketi farmasi üyelik iptali işlemi için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Farmasi üyeliği iptali için en yaygın olarak kullanılan yöntem; doğrudan iletişime geçmektir. Bu yöntem sayesinde siz hiçbir şey yapmadan sadece müşteri temsilcisi ile konuşabilir ve farmasi üyelik iptali talep edebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi nasıl yapabileceğinize birlikte göz atalım.

  • İlk olarak farmasi orijinal web sitesine giriş yapın.
  • Ardından hesabınıza kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Müşteri temsilcisine bağlanmak için dilerseniz Whatsapp üzerinden görüşebilir veya sitede yer alan canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz.
  • Bunun için “İletişim” sayfasına girin.
  • Destek” seçeneğini seçin.
  • Müşteri temsilcisine Farmasi üyeliği iptali için talep oluşturmak istediğinizi söyleyin.

Bu işlemlerin ardından müşteri temsilcisi sizlere yardımcı olacaktır. Bu sayede farmasi üyeliği iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını vermiş olduk. Ancak farmasi üyelik silme işlemini sadece müşteri temsilcisi ile değil, kendiniz de halledebilirsiniz. Peki Nasıl Mı? Dilerseniz hemen bu yöntemi de anlatalım.

Farmasi üyeliği nasıl iptal edilir

Farmasi üyeliği nasıl iptal edilir sorusuna başka bir yöntemle cevap vermemiz gerekirse, farmasi üyeliğinizin ardından 3 ay boyunca herhangi bir satış gerçekleşmez ise üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Eğer bir ürününüz satıldıysa, satılan tarihin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen herhangi bir satış olmadıysa yine üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilir.

Farmasi üyelik silme

Farmasi üyelik silme işlemi, en detaylı ve kolay bir şekilde canlı destek üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle üyelik durumunuzu iptal etmek istiyorsanız, ilk olarak canlı desteğe başvurmalısınız. Aynı durum farmasi üyelik işlemleri için de geçerli olacaktır.

Farmasi girişimci girişi iptal etme

Farmasi girişimci girişi iptal etme ile farmasi şirketinin üyelerine sunduğu avantajlardan faydalanamaz duruma gelirsiniz. Eğer siz de farmasi üzerinde bir üyelik oluşturduysanız ve bu üyeliği iptal etme girişiminde bulunmak istiyorsanız, ilk olarak farmasi danışmanlarından destek almanızı öneririz.

Gönülden Sevenler Üyelik İptali Nasıl Yapılır?