1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Ne Zaman Çıkacak?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Ne Zaman Çıkacak?
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Ne Zaman Çıkacak

Animasyon denince akla gelen film serilerinden bir tanesi olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, son filmi üzerinden Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 ne zaman çıkacak sorularını gündemde bıraktı. İlk filmi 2010 yılında çıkan bu animasyonun şimdiye kadar toplam 3 tane filmi çıkmış bulunmaktadır. Çıkan en son filmi ise 2019 yılında olup üzerinden epeyce zaman geçmiştir. Gelin şimdi sizlerle daha detaylı bir şekilde bu konuyu ele alalım.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Ne Zaman Çıkacak?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 ne zaman çıkacak sorusundan ziyade Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 çıkacak mı sorusu sorulması gerekir. Çünkü bu serinin ilk 3 filmi doyurucu bir son ile bitmiştir. Bundan sonraki senaryo için açık bir kapı bırakmayan sona sahip olduğundan dolayı bu filmin gelip gelmeyeceği şüphelidir. Elbette Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 filminin çıkması bu filmlere bağlı olmak zorunda değildir. Ana hikayeden bağımsız yan hikayelerin oluşturduğu bir film gelme ihtimali bulunmaktadır. Belki de yine gerekli zaman aralığı sonrasında yeni filmin gelme ihtimali bulunmaktadır.

  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 – 2010
  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – 2014
  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 – 2019

Çıkış tarihleri yukarıda görüldüğü gibi olan bu üç filmin arasında minimum 4 yıl bulunmaktadır. Yani ejderhanı nasıl eğitirsin 4 filminin de 2023’ten önce gelme ihtimalinin olmadığını söyleyebiliriz. Çıkıp çıkmayacağın her ne kadar bilmesek de hayranları tarafından sürekli merak edilen bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 çıkacak mı

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 Fragman

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 ne zaman çıkacak sorusunun sorulmasının ardından Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4 fragman araştırmaları yapılmaktadır. Ancak filmin henüz çıkıp çıkmayacağı bile belli değilken fragmanının bulunması mümkün değildir. Muhtemelen film çıkmadan birisine evvel fragmanın yayınlanacağını söyleyebiliriz. Ancak şu anda aktif olarak bulunmadığını bu yüzden sizlerle paylaşamadığınızı söylemeliyiz. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir